NEDEN KATILMALISINIZ?

 • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
 • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
 • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Yönetim ve organizasyon fonksiyonunun önemini öğretebilmek amacıyla düzenlenen bu eğitim, katılımcılarına birçok farklı konuda kazanımlar sağlamaktadır. Bir işletmenin organizasyon ve yönetim yapısı, ilgili işletmenin hedeflerine ulaşabilirliğini etkilemektedir. Bu nedenle karlılığı hedefleyen işletmelerin, eğitime katılarak ilgili fonksiyonları öğrenmeleri gerekmektedir. Birçok üniversitede üzerinde çok fazla durulan Yönetim ve Organizasyon Eğitimi, günümüzde gittikçe önemini arttırmaktadır. Eğitimin ilk amacını yönetim ve organizasyon fonksiyonunun önemini aktarabilmek olsa da, ikincil olarak yönetim alanında bilgili ve teoriyi bilen yöneticiler yetiştirmek hedeflenmektedir.

Yönetim ve Organizasyon Eğitimi uzaktan eğitim sistemine dayalı olarak oluşturulduğu için sanal ortamda eğitim alabilmenizi sağlayacak; akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar cihazlarından herhangi bir tanesine sahip olmanız eğitimi almanız için yeterli olacaktır. Bu sayede sanal ortamda gerçekleştirilecek eğitim sonunda katılım sertifikası almaya hak kazanırsınız. Alacağınız sertifikanın her koşulda geçerliliği söz konusudur. Bu da; bilgi donanımınızı belgelendirmek ve kariyerinize katkı sağlamak bakımından önemli bir ayrıntı olmaktadır.

Kamu kurum, kuruluşlarında ya da ticari bir işletmede yöneticilik yapan veya yapmaya hazırlanan bireyler, bu eğitimden üst düzeyde yarar sağlayabilirler. Özellikle işini daha profesyonelce yapmayı hedefleyen katılımcılara yönelik oluşturulan eğitim içeriği yönetim sürecini oluşturan dört temel fonksiyon ve temel yetkinlikleri öğretmeyi hedeflemektedir. Bu kapsamda Yönetim ve Organizasyon Eğitimi, bir takım yöneten ya da yönetmesi istenilen kişiler, orta ya da büyük ölçekli bir işletmede yönetici olarak görev alan, küçük ölçekli bir işletmenin sahibi olan ve yöneticilikte kariyer yapmayı hedefleyen kişilerin katılımına uygundur.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Yönetim Fonksiyonları eğitimi, yönetimin dört temel fonksiyonu olan planlama, örgütleme, yöneltme, denetleme ile yöneticilerin kullandığı en temel beceri olan karar verme ana başlıkları altında, düzeyi ve beceri gereğine göre yönetici, misyon, vizyon, strateji, kurumsal değerler gibi stratejik yönetim kavramlarının; amaç belirleme, örgüt yapısı, yetki, yöneticinin denetim alanı, örgütü bölümlendirme, dış çevre, motivasyon, takım yönetimi, etkililik-verimlilik, denetleme süreci, denetim türleri, karar verme süreci, karar türleri, grupların karar verme dinamiklerinin irdelendiği bir programdır.Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

 • Bir kişinin bireysel işinden başlayarak, örgütün bütününe kadar yönetim sürecini anlama,
 • Misyon, vizyon, kurumsal değerler, strateji ve amaç belirlemede kritik faktörleri bilme,
 • Örgüt yapısını anlama,
 • Yetkinin dağılımı, kullanımı, devri ile denetim alanı konularında bilinçlenme,
 • Örgütün hangi kriter(ler) çerçevesinde yapılanmasının daha uygun olacağını belirleme,
 • Dış çevreyi, hangi faktörlerin kritik olduğunu belirleyerek okuma ve anlamlandırma yönünde daha doğru çaba gösterme,
 • İşgörenlerin motivasyonlarını daha iyi anlama ve yönetme,
 • Takımları oluşturma ve yönetme becerisini geliştirme,
 • Etkililik ve verimliliğin önemini bilerek bunlar üzerinden değerlendirme yapma,
 • Denetimi, süreci ve türleri itibariyle daha akılcı bir yaklaşımla ele alma,
 • Karar vermede göz önünde bulundurulması gereken meseleleri bilme.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera