İnternet üzerinden eğitimlere katıl, üniversite sertifikan adresine gelsin.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Online : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Sık Sorulan Sorular

Eğitimler etkileşimli eğitim (e-eğitim) modülleri ve videolardan oluşmaktadır. Gün,saat ve yer sınırı olmadan dilediğiniz zaman dilediğiniz yerden eğitime başlayabilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sertifikalar; Üniversite tarafından onaylanıyor. Sertifika detaylarını, eğitimin detay sayfasında yer alan "sertifika hakkında" başlığı altından inceleyebilirsiniz.

Başarı sertifikası alabilmek için sınava girmeniz gerekli, sınava girmek istemiyorsanız eğitim videolarını tamamlayarak "katılım belgesi" sahibi olabilirsiniz.

Sınavlar online şeklinde internet üzerinden yapılıyor, istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ve ek ücret ödemeden sınava katılabilirsiniz.

Almaya hak kazandığınız sertifikalar basılı ve ıslak imzalı olarak sistemde belirttiğiniz adrese kargolanıyor.

Resmi onaylı sertifikalar; bilginizi belgelemenizi ve özgeçmişinize güç katarak iş başvurularınızda bir adım öne geçmenizi sağlar.

Eğitimler, İşiniz ile ilgili yeni bilgiler öğrenerek mevcut işinizde kariyer yapmanıza yardımcı olur.

Eğitim programları, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden eğitimleri izleyebilirsiniz.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera