NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Veri madenciliği sertifika programı, kullanılan cihazların ürettiği büyük veriyi analiz edip yorumlamak amacıyla düzenlenmektedir. Çünkü teknolojiye ve iş dünyasına yön veren büyük verinin yorumlanması, korunarak sistematize edilmesi kadar önemli bir olaydır. Bu önem veri madenciliği gibi ciddi bir ihtiyacı ortaya çıkarmaktadır. Bu kapsamda verilen eğitim ile veri madenciliği metotları ve süreçleri sistematik olarak katılımcılara aktarılmaktadır. Kursiyerlerin makine öğrenimi-machine learning konusunu detaylıca öğrenebilecekleri eğitimde, karmaşık paternleri ve büyük volümlü verilerin ilişkilerini ayıklamak ve yorumlamak için bilgisayar güdümlü analitik teknikleri de anlatılmaktadır.

Geniş miktarda verinin biriktirilmesi ve yararlı olan bilgilerin ayıklanmasına imkan veren algoritmaları ve hesaplama paradigmalarını inceleyen Veri Madenciliği Eğitimi; bilgi bulma sürecini, veri seçimi ve temizleme, farklı istatistiksel ve makine öğrenme metotlarını kullanmayı, oluşturulan yapıların görselleştirilmesini, veri tabanlarından bilgi keşfi süreci ve adımlarını içermektedir. Eğer veri madenciliği konseptleri, teknikleri ve araçları için yoğun bir fonksiyonel eğitime ihtiyaç duyuyorsanız, online veri madenciliği eğitimi oldukça işlevsel…

Veri madenciliği kullanımına uygun problemler, veri ve nitelik tipleri, uygulama alanları ve örnekleri, birliktelik kuralları, öneri sistemleri, performans ölçümü ve veri madenciliği modellerinin oluşturulması gibi konular eğitim içeriğinde yer almaktadır. Bu nedenle veri madenciliği aşamalarını ve genel uygulamaları öğrenmek isteyenler, veri madenciliği ürün seçimine merak duyanlar, ham datanın hazırlanışı ve görselleştirmeden yararlanmak isteyenler ve iş becerilerini geliştirme amacında olan profesyoneller bu eğitime katılım gösterebilirler.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Veri yığınlarını anlamlandırarak karar mekanizmalarının nasıl güçlendirileceğini
  • Rekabet stratejilerini belirleyecek anlamlı bilgilere nasıl ulaşılacağını,
  • İş zekası modellerini tanıyarak en verimli iş modelinin belirlenmesini,
  • Müşteri sadakatini artıracak karar ve uygulamaları,
  • Üretim süreçlerinin optimizasyonuna ilişkin detaylı bilgileri öğrenmeyi sağlar.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera