NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Tıbbi uygulama hataları eğitimimizde, söz konusu hatalar uzmanlık alanlarına göre ele alınmaktadır. Bu da, konuya daha geniş çaplı bir bakış açısı kazandırmaktadır. Katılımcılar bu eğitim programı boyunca özellikle de sağlık sektöründe görev alan personellerin karşı karşıya kaldıkları tıbbi uygulama hataları karşısında hangi sorumluluklara sahip olduklarını analiz edebilirler ve belli başlı durumlarda en doğru çözüme ulaşabilirler.

Sağlık personellerinin hukuki hakları geniş çaplı bir şekilde ele alındığı kurs eğitim programı boyunca; katılımcıların çeşitli cerrahi komplikasyonlar sonucunda sahip oldukları haklar kapsamlıca işlenmektedir. Bu kapsamda eğitim içeriği özellikle de Tıp Fakültesi öğrencileri ve mezunları başta olmak üzere yine sağlık sektörüyle ilgili diğer yüksek öğretim programını okumakta olan öğrenciler ve mezunlar için de uygun olmaktadır.

Uzmanlık Alanlarına Göre Tıbbi Uygulama Hataları Eğitimi programı “online eğitim” prensiplerine uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Bu da katılımcıların sahip oldukları akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar cihazlarından herhangi birisi ile eğitime katılabilecekleri anlamına gelmektedir. Fiziksel ortama kıyasla oldukça kısa sürede tamamlanabilecek bu eğitim programı sonunda katılımcılar sertifika almaya hak kazanırlar. Edinilen sertifikanın tüm kurum ve kuruluşlarda geçerliliği söz konusudur. Söz konusu sertifika aynı zamanda kişinin söz konusu alanda gelişimi ve kariyeri için de önemli bir katkı sağlar. Siz de şimdi makul fiyat dâhilinde gerçekleştirilen bu kurs programına katılarak, gelişiminiz için önemli bir adım atabilirsiniz.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim, Uzmanlık Alanlarına Göre Tıbbi Uygulama Hataları ile ilgili aşağıdaki başlıklarda temel bilgiler sunulmaktadır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda paylaşılmıştır:

  • Kadın Doğum Hastalıkları, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, İç Hastalıkları, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Acil Tıp branşlarındaki tıbbi uygulama hataları hakkında branş özelinde detaylı bilgi edinilmesi ve bu branşların gerek dünya gerekse de ülke içinden örnek ve istatistiklerle anlatılması.
  • Ortopedi, Travmatoloji, Göğüs Cerrahisi, El Cerrahisi, Plastik Cerrahi, Klinik Onkoloji, Psikiyatri, Pratisyen Hekimlik, Anestezi ve Reanimasyon branşlarındaki tıbbi uygulama hataları hakkında branş özelinde detaylı bilgi aktarılması. Uygulama hatalarının gerek dünya gerekse de ülke içinden örnek ve istatistiklerle öğrenilmesi.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera