NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

İşletmenin insan gücü, elinde bulunan malzeme ve makine ile maliyet, esneklik, kalite ve hız boyutlarında rekabet edebilmesi için üretim/işlemlerle ilgili kaynakların yönetiminin farklı noktalardan değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu kapsamda mikro ölçekte belirli bir işletmecilik vizyonu ve makro ölçekte yöneticiler ile yönetici adaylarında bilgi birikimi sağlayabilmek için hazırlanan Üretim/İşlemler Yönetimi Eğitimi özellikle girişimci olmak isteyen bireyler ile yönetici ve yönetici adaylarını hedeflemektedir. Ayrıca aile işletmecilerine, danışmanlar ve farklı bir bakış açısı arayan uzmanlara, işletmenin çeşitli konularında danışmanlık yapan kurumlara uygun bir eğitim programıdır.

Üretimde alternatif üretim metotlarını analiz ederek, bu yöntemler içerisinde üretilecek ürüne ilişkin en etkin metodun belirlenmesi, internet ve küreselleşmenin üretim metotları üzerindeki etkilerinin gözlenmesi bu eğitim sayesinde mümkündür. Programda aktarılan tüm bilgileri alan kursiyerler; üretim ile ilgili kavramlara hâkim olabilecek, üretim yönetimi yaklaşımlarını öğrenebilecek, temel işlevleri ve diğer işletme işlevleriyle ilişkilerinin belirlenmesinde aktif rol oynayabilecek ve hızla değişen yeni üretim sistemlerinde rekabet edebilecek gerekli bilgilere sahip olabilecekler.

Üretim/İşlemler Yönetimi kursu, üretim sistemi türlerini stoğa ve siparişe göre ayrı ayrı analiz ederek katılımcılara tüm yeni üretim sistemlerini aktarmaktadır. Eğitim sonunda bireyler üretimin tanımından, bakım onarım planlaması, toplam kalite yönetimi, tam zamanında üretim ve genel değerlendirmeye kadar birçok konuda bilgili bir hale gelebilecekler. Bu nedenle alan yalnızca işletmecilikle ilgili olmadığından ürün ya da hizmet üreten kamu kurumları da üretim/işlemler yönetimi eğitiminden yararlanabilirler.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

İşletmenin kalite, maliyet, esneklik ve hız boyutlarında rekabet edebilmesi için, üretim/işlemlerle ilgili kaynakların yönetiminin belirli bir zaman ufkunda farklı açılardan değerlendirilmesi önemlidir. Bu açıdan, çok-disiplinli olarak tanımlanabilecek bu alanla ilgili bilgi birikimi oluşturmak, makro ölçekte yöneticiler ve yönetici adayları için, mikro ölçekte belirli bir işletmecilik vizyonu için tasarlanan bu eğitim aşağıdaki kurumsal ve bireysel kazanımları sunmayı amaçlar;

  • Üretim/İşlemler yöneticisi tarafından verilmesi gereken uzun dönemli kararları incelemek,
  • Sayısal karar modellerine ilişkin kavrayış elde etmek,
  • Üretim/İşlemler fonksiyonunu etkileyen teknolojik ve metodolojik gelişmeler ile alana ilişkin eğilimleri tanımak,
  • Farklı işletme ortamlarında yerine getirilen işlemlerle ilgili faaliyetleri ayırt edebilmek ve doğru verilmiş tasarım kararlarının müşteri memnuniyetine ve işletme başarısına katkısını değerlendirebilmek.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera