NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Türk girişimcisinin sorunlarını ele alan bu eğitim, ülkemizde girişimcilik potansiyelinin ortaya çıkarılması ve geliştirilmesinde önemli bir role sahiptir. Türkiye'de Girişimcilik Eğitimi kapsamında; piyasada başarılı olmuş girişimciler üzerinden örnekler verilerek, girişimciliğin teşviki ve finansmanı konusunda öneriler sunulmakta ve girişimciliğin temel özellikleri katılımcılara aktarılmaktadır. Bu nedenle kendi işini kurmak isteyenler başta olmak üzere kamu sektörü çalışanları, şirket yöneticileri ve personelleri, konuya ilgi duyan öğrenciler ve yeni bir işe başlama hevesinde olan emekliler bu eğitimin hedef kitlesini oluşturmaktadır.

Türkiye'de Girişimcilik Eğitimi programında girişimcilerin başarısızlık nedenleri analiz edilerek, katılım gösteren bireylere girişimciliğe ilişkin hatalar, girişimcilik ve yaş unsuru, sermayenin önemi, girişimcilik ve yönetme konularında akılda kalıcı materyaller hazırlanmıştır. Söz konusu materyaller; sesli, yazılı ve görsel olmaktadır. Bu sayede katılımcılar oldukça kısa bir sürede eğitim programını başarılı bir şekilde tamamlayabilmektedirler.

Girişimciliğin temel kavramlarını ve diğer disiplinlerle olan ilişkisini öğrenmek, ülke ve dünya ekonomisiyle girişimciliğin etkileşimini kavramak, doğru bir şekilde yorumlayabilmek ve girişimcilik yolunda zorlukların üstesinden gelme konusundaki farklı yöntemleri öğrenmek isteyen herkesin katılımına uygun bir eğitimdir. Programın en temel amacı; girişimciliğin tüm yönleriyle gösterilmesini sağlamak ve öğrencilerin birer girişimci olarak hayata hazırlanmalarına yol göstermektir. Bu kapsamda Türkiye'de Girişimcilik Eğitimi almak isteyen bireylere iş planı hazırlama, franchising, girişimci-yönetici ilişkisi, girişimciliğe etki eden unsurlar ve yeni yatırım alanları gibi önemli konular aktarılmaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitimde, girişimci ve girişimciliğin tanımına, girişimcilerin temel özelliklerine, girişimci ile yöneticinin karşılaştırılmasına, girişimcilerin başarısızlık nedenlerine, girişimciliğe ilişkin yanlışlara, girişimcilere ve girişimci adaylarına tavsiyelere yer verilmektedir. Ayrıca, girişimciliğin teşviki ve finansmanı konusunda öneriler sunulmakta, Türk girişimcisinin sorunları incelenmektedir. Eğitimde, girişimci adaylarına konuyla ilgili pratik bilgi vermek amacıyla, mümkün olduğunca teorik bir dil kullanılmamaya gayret gösterilmiştir.

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Girişimcilik ile ilgili temel kavramları ve girişimciliğin diğer disiplinler ile ilişkilerini bilmek,
  • Girişimciliğin ülke ve dünya ekonomisi ile etkileşimini kavrama ve yorumlayabilmek,
  • Girişimciliği tüm yönleriyle gösterip, öğrencilerin birer girişimci olarak hayata hazırlanmalarına yol göstermek,
  • Girişimci olarak karşılaşabilecekleri zorlukların üstesinden gelme konusundaki farklı yöntemleri göstermek.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera