NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Türkiye Finansal Raporlama Standartları (TFRS) Sertifika Programı, Türkiye finansal raporlama standartlarına geçiş aşamalarının detaylı bir eğitimini veren bir muhasebe raporlama eğitimidir. Sözleşmeler, vergiler, borçlar gibi yükümlülüklerin raporlanması eğitiminin de verildiği program, finansal raporların gerçeğe uygun değer ölçümlerinin nasıl yapılacağını kapsamaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Kurumsal işletmeler tüm operasyonlarında finansal enstrümanlarla işlemler gerçekleştirmektedir. Bu operasyonları ve yatırımları finanse etmek için borçları ve kazançları değerlendirdikleri banka mevduatları, tahvil ve bonolar gibi araçlar, türev enstrümanlar, verilen/alınan krediler, ticari alacak ve ticari borçlar dahil pek çok enstrüman TFRS’nin “finansal enstrüman” tanımına girmektedir. TFRS kapsamında finansal enstrümanları ve bunların kullanım alanlarını tanımak ve finansal enstrümanların muhasebeleştirilme, sınıflandırılma ve açıklanma ilkelerini anlamak tüm işletmeler için önem taşımaktadır. Bu doğrultuda eğitim müfredatının temel amacı, muhasebe işlemleri ve finansal raporlamaya ilişkin olarak uygulanması zorunlu kılınan Türkiye Muhasebe Standartları (TMS) ve Türkiye Finansal Raporlama Standartları (TFRS) ile ilgili bilgilendirmek ve bu standartların uygulanmasına ilişkin yetkinlik kazandırmaktır.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera