NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu eğitim programı dâhilinde Sağlık sektörü çalışanları, hukuki sorumluluk yüklemeyen komplikasyonlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirler. Tıbbi uygulama hataları kendi içerisinde hukuki sorumluluk yükleyen ve yüklemeyen olarak iki ana grupta da değerlendirilebilmektedir. Bu bağlamda eğitim programının amacı katılımcıların bu ayrımı en iyi bir şekilde farkına varması ve bu doğrultuda hem yönetmeliklere, hem de hukuki yasalara uygun çözümlere kısa yoldan ulaşılması bilincinin kazandırılması amaçlanmaktadır.

Tıbbi Uygulama Hatası - Komplikasyon Ayrımının Yapılması Eğitimi programı içeriğinde; tıbbi uygulama hatalarına dair temel bilgilerin yanı sıra söz konusu hataların hukuki boyutlar açısından incelenmesi de yapılmaktadır. Buna bağlı olarak da, katılımcılar eğitim süreci sonunda tıbbi uygulama hatalarının hukuki süreci hakkında ileri düzey bilgi sahibi olmaktadırlar.

Eğitim programı içeriği özellikle de Sağlık sektörü çalışanlarını ve bu sektörde görev almaya hazırlanan Sağlık bilimleri programları öğrencilerini hedeflemektedir. İsterseniz siz de online eğitim olarak gerçekleştirilen bu programa dahil olabilir ve Sağlık sektöründeki kariyeriniz için önemli bir adım atabilirsiniz. Tıbbi uygulama hataları davalarında önemli noktaları aydınlatıcı bir şekilde aktaran bu eğitim; kursiyerlerin komplikasyon kavramı, hasta bilgilendirme, tıbbi kusur, aydınlatılmış onam, hata analizi, taksir ve zaman gibi konularda bilgi sahibi olmalarını hedeflemektedir. Bu kapsamda eğitimi alan her kursiyer, aydınlatılmış onam tanımını kavrayabilecek, tıbbi uygulama hatalarıyla komplikasyon ayrımının önemini anlayabilecek ve tıbbi uygulama hatalarındaki artış ile bu artışın sağlık sisteminin işleyişine etkilerini öğrenebilecek.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim, sağlık hukukunda Tıbbi Uygulama Hatası ve Komplikasyon Ayrımının iyi yapılması konusunda aşağıdaki başlıklarda temel bilgiler sunmaktadır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda paylaşılmıştır:

  • Sağlık profesyonellerinin güvenli alanda olmadıkları tıbbi uygulama hataları ile güvenli alanda oldukları komplikasyon arasındaki farklılıklar.
  • Tıbbi uygulama hataları davalarında önemli noktalar.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera