NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu eğitimde tıbbi uygulama hatalarında sağlık personellerinin tutumları anlatılmaktadır. Bu tutumlar karşısında personelin söz konusu hatalara daha geniş bir açıdan bakması amaçlanmaktadır. Hukuk ve Tıp alanında görev alan tüm sorumlu personelleri ilgilendiren eğitim içeriğinde; tıbbi uygulama hataları ile ilgili olarak, özellikle de farklı ülkelerdeki prosedürler ele alınmakta olup, ülkemizdeki işleyiş de detaylı bir şekilde incelenmektedir. Hukuk, Tıp, Diş Hekimliği, Sağlık Bilimleri ve diğer ilgili alan lisans programını okumakta olan öğrenciler ile mezunların katılabileceği Tıbbi Uygulama Hatalarında Yardımcı Sağlık Personelinin Yeri eğitimi sağlık profesyonelleri, işletmecileri ve yöneticileri için de uygundur. Ayrıca sağlık bilimleri öğrencileri ile eczacılık fakültesi öğrencileri de bu eğitimden yararlanabilirler.

Eğitim programını başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılar sertifika almaya hak kazanmaktadırlar. Alınan sertifikanın Sağlık ve Hukuk alanında her türlü kurum ve kuruluşlarda geçerliliği söz konusudur. Ayrıca Tıbbi Uygulama Hatalarında Yardımcı Sağlık Personelinin Yeri eğitimi sertifikası, katılımcının sahip olduğu bilgi donanımını ifade edebilmesi ve belgelendirmesi açısından da önem teşkil etmektedir. Bununla birlikte katılımcı aynı zamanda sertifikası ile kariyerine önemli ölçüde katkı sağlar. Elde edilen sertifika, adrese kadar teslim edilmektedir.

Eğitim içeriği; tıbbi uygulama hatalarında yardımcı sağlık personellerinin tanımı, izin verilen risk prensibi, hasta güvenliği ve güvenliğin arttırılması, genel kabul edilen ölçütler, hastane enfeksiyonları, sık karşılaşılan hatalı uygulamalar ve sağlık çalışanlarının sebep olabileceği diğer uygulama hataları gibi önemli konulardan oluşmaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Tıbbi Uygulama Hatalarında Yardımcı Sağlık Personelinin Yeri Eğitimi konularıyla ilgili aşağıdaki başlıklarda temel bilgiler sunmaktadır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda paylaşılmıştır:

  • Yardımcı sağlık personelinin hem hastanın güvenliği hem de hem de kendi hukuki sorumluluklarını koruyabilmesi adına dikkat etmeleri gereken bilgileri öğrenilmesi
  • Hasta güvenliğinin arttırılmasına dair genel esasların öğrenilmesi
  • Hemşirelikte sık karşılaşılan hatalı uygulamaların örnekler eşliğinde öğrenilmesi ve bu tecrübeler ışığında hataların önlenmesine dikkat edilmesi gereken bilgilerini öğrenilmesi
  • İlaç kullanımına bağlı hataların örnekler eşliğinde öğrenilmesi ve bu tecrübeler ışığında hataların önlenmesine dikkat edilmesi gereken bilgilerini öğrenilmesi
  • Uygun olmayan yetki devri, erken taburcu, hemşire eksikliği, hastane enfeksiyonu gibi risk etkenleri hakkında önleyici bilgiler edinilmesi ve çözüm önerileri geliştirilmesi
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera