NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Tıbbi Uygulama Hatalarında Bilirkişilik Eğitimi programı dâhilinde; tıbbi uygulama hatalarında meydana gelen zararlar karşısında bilirkişinin hangi yönergeleri uygulaması gerektiği anlatılmaktadır. Söz konusu zararların objektif bir bakış açısı ile değerlendirilmesi gerekmektedir. Bu nedenle de bilimsel metotların kullanımı önemlidir. Bu kapsamda hangi koşullarda, hangi yöntemlerin izlenilmesi gerektiği program dâhilinde ele alınan başlıca konular arasındadır.

Eğitim programını başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılar, tıbbi uygulama hatalarına yaklaşımlarında yeni bir bakış açısı kazanırlar. Bu bakış açısı, ilgili hatalar karşısında daha objektif, bilimsel ve hukuksal uygunlukla değerlendirme yapabilmeyi sağlar. Bu da, kişinin tıbbi alanda bilirkişi olma yetilerini geliştirmesi ve aynı zamanda da kariyerine önemli ölçüde katkıda bulunması anlamına gelmektedir. Eğitimde aynı zamanda bilirkişilik kanunlarının yeni düzenlemeleri de ele alınmaktadır. Bu kapsamda, katılımcıların Tıbbi Uygulama Hatalarında Bilirkişilik Eğitimi içeriğinde en güncel bilgileri edineceğini söyleyebiliriz.

Tıbbi Uygulama Hatalarında Bilirkişilik kursu programı sanal ortamda uygulanmaktadır. Katılımcıların; akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar ile programa dâhil olabilmeleri ve başarılı olabilmeleri mümkündür. Programı başarılı bir şekilde tamamlayan katılımcılar sertifika almaya hak kazanırlar. Söz konusu sertifika, katılımcının adresine gönderilmektedir. Hukuk ve Sağlık alanlarında yükseköğretim programlarında öğrenci olan ve mezun durumdaki tüm bireyler için eğitim programımız uygundur. Siz de tamamen “online eğitim” kriterlerine uygun bir şekilde hazırlanan programımıza dahil olabilir ve mesleki kariyeriniz için önemli bir adım atabilirsiniz.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Tıbbi uygulama hatalarına (malpraktis) yaklaşımda temel ilkeleri ve ilgili yasal mevzuatı gözden geçirerek, bu alanda tıbbi bilirkişilik yapma becerisini kazandırmaktır. Katılımcılar şu konularda bilgi elde edecektir:

  • Tıbbi uygulama hatası konulu uyuşmazlıkların çözülmesi noktasında mahkemeleri doğru yönlendirecek objektif ve bilimsel nitelikte adli bilirkişi yazılmasına dairi inceliklerin öğrenilmesi
  • Bilirkişilik uygulamalarında standart prensiplerin öğrenilmesi
  • 4 Kasım 2016 tarihli yeni Bilirkişilik Kanunu’nun getirdiği temel yeniliklerin öğrenilmesi
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera