NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu eğitim içeriğinde örnekler ele alınmaktadır. Tıbbi uygulama hatalarının örnekler dâhilinde ele alınması, katılımcıların konu ile ilgili daha anlaşılır bilgi sahibi olmasını sağlamaktadır. Bu kapsamda gerçek vakalar üzerinden örnekler verilmekte ve konuyla ilgili olarak önemli bilgilerin altı çizilmektedir. Tıbbi uygulama hataları neticesinde meydana gelen vakalarda hangi yöntemlerin izlenilmesinin gerekli olduğu ve diğer usuller de eğitim programı dâhilinde olan diğer başlıca konular arasındadır.

Tıbbi uygulama hataları ve sonuçları için ele alınan olgu örnekleri aynı zamanda "gerçek vakalar" olarak ifade edilir ve eğitim içeriğinde yer almakta olan örnek vakalar, özellikle de; Hukuk ve Sağlık alanında görev alan ya da alacak olan bireyler için uygun olmaktadır. Bu nedenle kurs içeriği; Hukuk Fakültesi mezunları, Tıp, Diş Hekimliği ve Eczacılık Fakülteleri öğrencileri ve mezunları, diğer yan alanlarda görev alan kişiler, sağlık profesyonelleri, paralegaller, sağlık bilimleri öğrencileri, hemşireler ve ebeler için uygundur.

Eğitim programı sanal ortamda uygulanmaktadır. Bu nedenle Tıbbi Uygulama Hataları Olgu Örnekleri Eğitimi programımız aynı zamanda “online eğitim” ya da “online kurs” olarak da ifade edilmektedir. Bu eğitim sürecinde tıbbi uygulama hatalarına dair önem arz eden tüm bilgiler, gerçek hayattan alınmış 14 adet olgu örneğinden yola çıkılarak anlatılmaktadır. Program kapsamında olan konular, her düzeyde katılımcının anlayabileceği tarzda akıcı, pratik ve akılda kalıcı bir şekilde aktarılmaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Katılımcılar şu konularda bilgi elde edecektir:

  • Tıbbi uygulama hatalarına dair bilgilerin on dört adet olgu örneği ile somuta indirgenmesi
  • Anlatılan teknik bilgilerin pratiğe uyarlanması ve böylece daha kolay, daha anlaşılır ve daha kalıcı öğrenme sağlanması
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera