NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Temel Muhasebe Eğitimi özellikle muhasebe bölümü yöneticileri ve çalışanları için uygundur.Hesap, temel bilgi ve kavramlar, finansal tablolar, duran varlıklar, dönen varlıklar, öz kaynaklar, yabancı kaynaklar, gelir ve giderler eğitim programının ana konularıdır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitimi takip eden katılımcılar, muhasebenin tanımı, önemi, Türkiye’de uygulanan muhasebe sistemleri ve mali tabloların temel unsurları ile ilgili bilgi sahibi olurlar. Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılar, vergi mevzuatına (tek düzen hesap planına) göre hazırlanmış bilanço ve gelir tablosunu inceleyerek bu tablolardaki unsuları anlayabilecek seviyeye gelirler. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Muhasebe ve muhasebenin işletmeler için önemi,
  • Türkiye’de uygulanan muhasebe sistemleri ve bu sistemleri hangi tür işletmelerin uygulamak durumunda olduğu,
  • Mali tabloların (bilanço ve gelir tablosu) hangi unsurlardan oluştuğu ve bu unsurların özellikleri.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera