NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

İş hayatının en önemli alanlarından birisini hiç kuşkusuz muhasebe oluşturmaktadır. Bu nedenle iş hayatında yer alan tüm bireylerin, temel muhasebe eğitimine ihtiyacı vardır. Eğitim; genel muhasebenin temel konularını incelemek, işletme çalışanlarına ve yöneticilerine işletme muhasebesiyle ilgili kavramları aktarmak, katılımcıların genel muhasebe konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlamak ve mali tabloları oluşturan unsurları tanıtmak amacıyla düzenlenmiştir. Temel Muhasebe Eğitimi özellikle muhasebe bölümü yöneticileri ve çalışanları için uygundur.

Hesap, temel bilgi ve kavramlar, finansal tablolar, duran varlıklar, dönen varlıklar, öz kaynaklar, yabancı kaynaklar, gelir ve giderler eğitim programının ana konularıdır. Bu kapsamda kursiyerler muhasebenin önemini ve tanımını kavradıktan sonra Türkiye’de uygulanan muhasebe sistemleri ve mali tabloların temel unsurlarıyla ilgili de bilgi sahibi olurlar. Ayrıca hesap kavramı ve hesap hiyerarşisi, borçlar ve borç hesap grupları, bilanço ve gelir tablosunun yapısı, özsermaye hesap grupları, temel muhasebe eşitliği, varlıklar ve varlık hesap grupları gibi muhasebeye ilişkin tüm konularda detaylı bilgi aktarımı yapılmaktadır.

Muhasebe kursu online verilmektedir. Bu kapsamda katılımcılar, internet üzerinden eğitim alırlar. Hazırlanan yazılı, görsel ve sesli eğitim materyalleri; akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazlar ile kullanıma uygundur. Kursiyerlerin bu eğitim materyallerinden faydalanarak, ideal kurs eğitim süresi sonunda başarılı bir şekilde sertifika almaya hak kazanmaları mümkün olmaktadır. Muhasebe sertifikası sayesinde iş ararken iş adım öne çıkılır, kariyerinde değişiklik yapma imkânına sahip olunur ve muhasebe uzmanlığı belgesi alınmış olur.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitimi takip eden katılımcılar, muhasebenin tanımı, önemi, Türkiye’de uygulanan muhasebe sistemleri ve mali tabloların temel unsurları ile ilgili bilgi sahibi olurlar. Eğitimi başarı ile tamamlayan katılımcılar, vergi mevzuatına (tek düzen hesap planına) göre hazırlanmış bilanço ve gelir tablosunu inceleyerek bu tablolardaki unsuları anlayabilecek seviyeye gelirler. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Muhasebe ve muhasebenin işletmeler için önemi,
  • Türkiye’de uygulanan muhasebe sistemleri ve bu sistemleri hangi tür işletmelerin uygulamak durumunda olduğu,
  • Mali tabloların (bilanço ve gelir tablosu) hangi unsurlardan oluştuğu ve bu unsurların özellikleri.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera