NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Tedarik zincirlerinin stratejik önemi ile ilgili hususlarda kursiyerlere kazanımlar sağlamak amacıyla düzenlenen Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi, gelişen ve değişen müşteri isteklerinin en verimli şekilde karşılanabilmesi için tedarik zincirlerine ilişkin eğilimleri, talep ve arz planlamasını, zincir koordinasyonu ve performans ölçütlerini, tedarikçi sertifikasyonunu, satın alma ve satın alma döngüsünü ele almaktadır. Ayrıca stok yönetimi, lojistik süreci, geri dönüşlerin yönetimi, strateji, s-Ticaret’te B2B ve B2C gibi önemli konularda da bilgi aktarımı yapmayı amaçlamaktadır.

Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi; işletmelerin içinde bulundukları rekabet ortamında varlıklarını sürdürebilmeleri, rakiplerine rekabet üstünlüğü sağlayabilmelerini ve tedarik zinciri yönetiminin üstesinden nasıl gelineceğini öğretmeyi hedeflemektedir. Kurs süresince ilgili konuda gerekli olan bilgilere geniş bir açıdan bakma fırsatı yakalayacaksınız. Çünkü bu eğitim tedarik zincirlerinin stratejik önemini ve tedarik zinciri bakış açısının işletme performansı üzerindeki önemini vurgulayan, tasarım, planlama ve koordinasyon ile ilgili problemlerin analiz edilmesini sağlayan ve zincir performansını etkileyen unsurların belirlenmesine yardımcı olan bir programdır. Bu kapsamda programa özel olarak hazırlanan sesli ve görsel eğitim materyalleri, program doğrultusunda etkileşimli ve daha anlaşılır bir şekilde eğitim almanıza imkân sağlamaktadır.

Tedarik zinciri yöneticiliği mesleğini profesyonel anlamda uygulamak isteyen kişilerin, her sektörden zincir üyesi olan paydaşların, kendi iş çevresine tedarik zinciri düşüncesini aktarmak isteyen orta ve üst düzey yöneticilerin, bir ticaretle uğraşan ya da iş adamı profilinde olan birinin ihtiyaç duyacağı bilgileri öğrenme amacında olanların ve bu bilgileri kullanma becerilerini geliştirmek isteyen kişilerin katılım göstermesine uygun bir eğitimdir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Tedarik Zinciri Yönetimi Eğitimi, tedarik zincirlerinin yönetimini, tedarik zincirlerine ilişkin eğilimler, küresel tedarik zincirleri, yönetim sorumlulukları, satınalma, e-ticaret, tedarikçi yönetimi, stok yönetimi, lojistik, etkin bir tedarik zinciri oluşturmak, iadenin (geri dönüşlerin) yönetimi, problem alanları ve strateji başlıklarıyla ele alarak bu konudaki uzmanlığı işletme yönetiminin stratejik bir parçası olarak sunan bir programdır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Tedarik zincirlerinin stratejik önemi,
  • Zincir performansını etkileyen faktörlerin belirlenmesi,
  • Lojistik yönetiminin tedarik zinciri yönetiminin bir parçası olması,
  • Tedarik zinciri bakış açısının işletme performansı üzerindeki önemi,
  • Tedarik zinciri tasarımı, planlaması ve koordinasyonuyla ilgili problemlerin analiz edilmesi.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera