NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Sermaye piyasasına yeni bir bakış açısı kazanmak isteyen her birey için uygun olan Sermaye Piyasasında Uluslararası Kuruluşlar Eğitimi programı içeriğimizde; profesyonel anlamda sermaye piyasası ve bu alanda uluslararası kuruluşların sermaye işleyişleri ele alınmaktadır. Küresel sermayeyi belirleyen oyuncular kimler ve uluslararası sermaye piyasalarında hangi kuruluşların önemli rolleri bulunuyor? Tüm bu bilgiler ve daha fazlası hem ülkemiz, hem de küresel açıdan ele alınmaktadır. Dolayısıyla da kurs içeriği bu alanda kariyer yapmak, kişisel gelişimine katkıda bulunmak ve iş bulmak isteyen tüm bireyler için uygundur.

Sermaye Piyasasında Uluslararası Kuruluşlar Eğitimi online olarak internet ortamında sürdürülmektedir. Katılımcılara sanal ortamda kullanabilecekleri sesli, görüntülü ve yazılı materyaller sunulmaktadır. Bu eğitim dokümanlarını tamamlayan adaylar, katılım sertifikası almaya hak kazanırlar. Eğitim süreci sonunda elde edilen sertifika pek çok şekilde katılımcılara katkı sağlar. Bu doğrultuda adaylar kariyerlerini bu sertifika ile ilerletebilirler.

Eğitim kapsamında Sermaye Piyasası mevzuatına yön veren küresel kurumlar, sermaye piyasalarında faaliyet gösteren kurumların üye oldukları örgütler ve kurumlar, uluslararası kuruluşların amaç ve üyeleri, Türk Sermaye Piyasası’nın üye olduğu kurumlar ve küresel sermaye piyasası düzenleyicisi kurumların neden ortaya çıktığı öğrenilmektedir. Katılımcılar; belirtilen konular başta olmak üzere küresel sermaye piyasalarının nereye gittiği hakkında genel bilgi sahibi olurlar. Bu nedenle profesyonel anlamda sermaye piyasası uzmanları, ekonomiyle ilgili kamu kurum ve kuruluşların yöneticileri ve sermaye piyasasına ilgi duyan herkes bu eğitimden faydalanabilir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Sermaye Piyasasında Uluslararası Kuruluşlar Eğitimi, düzenleyici küresel sermaye piyasası ilgili kurumları hakkında bilgi verilen bir programdır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Küresel sermaye piyasası düzenleyici kurumlarının neden ortaya çıktığı öğrenilir,
  • Sermaye Piyasası mevzuatına yön veren küresel kurumlar öğrenilir,
  • Sermaye Piyasalarında faaliyet gösteren kurumların hangi kurumlara ve örgütlere üyeliklerinin olduğu öğrenilir,
  • Coğrafi dağılım anlamında sermaye piyasası kurumlarının toplandığı çatı-kurumlar hakkında bilgi verir,
  • Uluslararası bu kuruluşların amaç ve üyeleri hakkında bilgi edinilir,
  • Türk Sermaye piyasasının hangi kurumlara üye olduğu ve hangi kurumların yönetim ve organizasyonlarında rol aldığı öğrenilir,
  • Küresel sermaye piyasalarının nereye gittiği hakkında genel bilgiye sahip olunur.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera