NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu eğitim, satış yönetiminizi zirveye taşımak için iyi bir fırsat! Çünkü satış personellerinin ve yöneticilerinin teorik bilgilerini arttırmak amacıyla düzenlenen bu eğitimde yerli ve yabancı iş dünyasından örnekler vererek, katılımcıların strateji oluşturma ve planlama yapma becerilerini arttırmak hedeflenmektedir. Satış ve Satış Yönetimi Eğitimi işletmenizin satış hedeflerine hızla koşmasına yardımcı olacaktır. Bu kapsamda satış takımınızı bir binanın kolonlarına benzetebilirsiniz. Çünkü ekibiniz ne derecede eğitimli olursa, işletmeniz de o kadar sağlam bir zemin üzerine oturur.

Katılımcılara satış alanında temelden ileri düzeye kadar gerekli tüm bilgiler verilmekte olup, her kursiyerin satış sürecini, püf noktalarını, satış yönetiminin önemli tekniklerini, performans liderliği, satış ekibi liderliği ve hedef belirleme gibi bilinmesi gereken önemli yetkinlikleri kazanması amaçlanmaktadır. Bu hedef doğrultusunda hazırlanan eğitim içeriği katılımcılara etkili bir şekilde sunulmakta ve satış yöneticileri ve yönetici adayları için verimli bir program aktarılmaktadır.

Satış ve Satış Yönetimi Eğitimi özellikle belirli organizasyon yapılarında dış ve iç satış görevi olan personeller, satış yöneticiliği pozisyonuna aday olanlar, bu alanda çalışmak isteyenler ve satış haricinde görev yapan fakat satış süreci içinde yer almak durumunda kalanlar için uygundur. Kurs boyunca satış süreci derinlemesine öğretilmekte, bu süreçte dikkat edilmesi gereken konular vurgulanmakta, satış kavramına ilişkin tüm konular aktarılmakta, etkin bir satış yaklaşımının nasıl yapılabileceği öğretilmekte ve satış yönetiminin temel teknikleri anlatılmaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Satış ve Satış Yönetimi eğitimi ile katılımcıların satış konusunda temel bilgilerle donatılması hedeflenmektedir. Bu eğitimi alan katılımcılar satış sürecinin verimli ve başarılı sonuçlanması adına, ihtiyaç duyulan yetkinliği kazanmaları için yapmaları gereken çalışmaları ve önemli püf noktaları öğrenecektir. Eğitimin ikinci kısmında ise katılımcılar satış yönetimi konusunda bilgilendirilmektedirler.

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Satış kavramı konusunda bilgi sahibi olması sağlanır,
  • Satış süreci öğrenilir,
  • Satış sürecinde dikkat edilmesi gerek konular hakkında bilgi sahibi olunur,,
  • Etkin bir satış yaklaşımının nasıl yapılabileceği öğrenilir,
  • Satış yönetiminin temel teknikleri hakkında bilgi sahibi olunur.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera