NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Özel sağlık sigortacılığı hizmetine dair eğitimin verildiği Sağlık hukuku kursu “online” olarak düzenlenmektedir. Katılımcılar, kursa; tablet, akıllı telefon ya da bilgisayar gibi cihazlardan katılım gösterebilirler. Eğitim programının amacı; katılımcıların özel sağlık sigortası hizmetlerinin işleyişine dair temel bilgileri edinmesidir. Bu eğitim amaç içeriği doğrultusunda hazırlanan sanal ortam sesli ve görüntülü eğitim materyalleri ile kurs gerçekleştirilmekte olup, katılımcılar kurs süresi sonunda sertifika sahibi olmaktadırlar. Sahip olunan sertifikanın ilgili kurum ve kuruluşlarda geçerliliği söz konusudur.

Son yıllarda önemi daha da artan ve bazı koşullarda “zorunluluk” haline gelen özel sağlık sigortacılığına dair gerçekleştirilen Sağlık Hukukunda Sigorta Eğitimi sonucunda katılımcılar sahip oldukları sertifika ile kariyerlerine önemli ölçüde katkıda bulunmuş olurlar. Bu, katılımcıların sadece kariyerleri için önemli bir adım atması ile sınırlı olmayıp aynı zamanda iş bulma olasılığını da doğrudan arttıran önemli bir eğitimdir.

Sigorta ile ilgili düzenlenen kurslar özellikle Tıp ve Hukuk alanlarında eğitim alan ve almış olan bireyleri hedeflemektedir. Bu kapsamda; Sağlık Bilimleri, Tıp, Eczacılık ve Hukuk dallarında eğitim almakta olan ve almış olan bireyler Sağlık Hukukunda Sigorta Eğitimi programına dâhil olabilirler. Eğitim içeriğinde; sigorta konusuna ilişkin temel kavramların yanı sıra sağlık sigortacılığına dair ve diğer yasal uygulamalarla ilgili içerikler bulunmaktadır. Kurs bitiminde katılımcılar tamamlayıcı sağlık sigortaları ile ilgili genel bilgileri öğrenmiş, sağlık sektöründeki sigortanın önemini kavramış ve hekimlerin yaptırmak zorunda olduğu tıbbi kötü uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası hakkında detaylı bilgi edinmiş olacaklar.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim, özel sağlık sigortacılığı konularıyla ilgili aşağıdaki başlıklarda temel bilgiler sunmaktadır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda paylaşılmıştır;

  • Sağlık sigortacılığının sağlık sektöründeki önemine dair bilgilerin öğrenilmesi,
  • Tamamlayıcı sağlık sigortaları ile ilgili genel bilgilerin öğrenilmesi,
  • Hekimlerin yaptırmak zorunda olduğu tıbbi kötü uygulamaya ilişkin zorunlu mali sorumluluk sigortası ile ilgili bilgilerin öğrenilmesi.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera