NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu eğitim programında sağlık hukukuna dair temel ve ileri düzey bilgiler ele alınmaktadır. Sağlık hukukunun tıbbi uygulama hatalarında neler gerektirdiğinin ele alındığı program içeriği dahilinde, özellikle de Sağlık sektöründe görev alan personeller için güncel bilgiler derlenmiştir. Bu nedenle Hukuk ve Tıp alanlarında eğitim almakta olan öğrenciler ve mezun durumdaki bireyler için uygun Sağlık Hukukuna Giriş ve Tıbbi Uygulama Hataları Eğitimi uzaktan öğretim prensiplerine dayalı olarak katılımcılara aktarılmaktadır.

Tıbbi uygulama hataları kursu sanal ortamda; görsel, sesli ve yazılı kaynakların bireylere sunulması ile gerçekleştirilmektedir. Katılımcılar sahip oldukları akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar gibi bir cihaz ile rahatlıkla eğitime katılım gösterebilirler. Eğitim süreci sonunda ise katılımcılar sertifika alma hakkını elde etmektedirler. Bu eğitim süreci sonunda kazanılan sertifika tüm kurum ve kuruluşlarda geçerli olmaktadır. Söz konusu katılım sertifikası aynı zamanda adayın kariyer ve kişisel gelişimi bakımından önemli bir belge niteliğindedir.

Sağlık hukuku eğitimi içeriğinde sağlık hukukuna dair temel bilgilerin yanı sıra; Kamu ve Özel sağlık kuruluşlarının işleyişleri, yönetmelik ve tüzükler, tıbbi uygulama hata tipleri gibi belli başlı konular ele alınmaktadır. Siz de tamamen online bir şekilde ve oldukça kısa bir sürede tamamlanabilen bu eğitim programına dahil olarak, eğitim sonunda sertifika almaya hak kazanabilir ve kariyerinizi bir seviye ileriye taşıyabilirsiniz. Üstelik sınıf içi 4 saat eğitim yerine, aynı içerikleri sadece 1,5 saatte öğrenebilirsiniz!

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim, Sağlık Hukuku ve Tıbbi Uygulama Hataları konularıyla ilgili aşağıdaki başlıklarda temel bilgiler sunmaktadır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda paylaşılmıştır:

  • Sağlık Hukuku ile ilgili temel kavramları ve ilgili kurumları,
  • Sağlık Hukuku’nun temelini oluşturan mevzuatlar,
  • Tıbbi Uygulama Hataları (TUH) tanım ve türleri,
  • Tıbbi Uygulama Hatalarının değerlendirilmesi.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera