NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Tam anlamıyla sanatın önemli bir dalı olan resim ile ilgilenen bireyler için geliştirilmiş olan Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi içeriğinde; Neoklasisizm ve Romantizm akımları “kıyaslanma” şeklinde ele alınmakta olup aynı zamanda bu türden akımların Realizm ile karşılaştırılması konu edilmektedir.

Katılımcılar Neoklasisizm Romantizm kıyaslaması eğitim programı sonunda hem resim okuma yetisini kazanmış ve geliştirmiş olurlar, hem de farklı türden akımlar hakkında bilgi sahibi olup, ilgili görselleri bu akımlar doğrultusunda değerlendirebilirler. Bu akımların öğrenilmesi aynı zamanda katılımcının eski tarihi sanat çalışmalarını yorumlayabilmesi ve günümüzdeki modern anlayışlarla da mukayese edebilmesi açısından önem teşkil etmektedir. Bu bakımdan eğitim içeriği; sanat tarihi hakkında bilgi edinmek isteyenler, sanata ve resme ilgi duyanlar ve tarihteki dönemsel üslupları öğrenmek isteyenler için uygundur. Resim okuma ve yorumlama donanımını kazanmak isteyen herkes Neoklasisizm Romantizm Kıyaslaması – Realizm akımlarının işlendiği bu eğitime katılabilir.

Eğitim süresi sonunda aday, almış olduğu eğitimi kanıtlar nitelikte ve her alanda geçerliliği olan sertifika belgesine sahip olmaktadır. Bu sertifika aynı zamanda katılımcının kişisel gelişiminde ve kariyerinde de önemli bir yere sahip olacaktır. Resim okuma üslup tarihi kurs eğitimine bireyler, online olarak katılabilmektedir. Konular Prof. Dr. Kemal İskender tarafından ele alınmaktadır. Bu nedenle Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi bölüm 5 programı kapsamında olan tüm konulara, uzman anlatımıyla hâkim olabilirsiniz. Sanatın herhangi bir dalı ile ilgilenen bireyler, eğitim sonrasında birçok konuda donanım sahibi olabilirler.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera