NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Geçmişten günümüze sanatın önemli dallarından birisi olan resmin yorumlanmasında pek çok akım ve bu akımlar doğrultusunda üsluplar ön plana çıkmıştır. Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi süresi boyunca söz konusu akımlardan Neoklasisizm ve Romantizm etraflıca ele alınmaktadır. Neoklasisizm – Romantizm hakkında detaylı bilgi sahibi olacağınız eğitim sürecinde aynı zamanda bu akımlar doğrultusunda kullanılan üsluplar ile ilgili de kazanımlar elde etmiş olacaksınız.

Resim okuma üslup tarihi eğitim içeriği; sanata ilgi duymanın insanı sayısız çekici yerlere götüren ve beklenmedik şeylerle karşılaştıran bir keşif yolculuğunun bilincinde, anlaşılabilir ve aktarılabilir özellikte hazırlanmıştır. Bu kapsamda katılımcılar eğitimde, dönemsel üsluplar kapsamında Neoklasisizm ve Romantizm akımlarına ait üsluplar ile sanatı özümseyebilecek, sanat gerçekliğini kavrayabilecek ve sanatı okuyabilecektir.

Resim okuma üslup tarihi eğitimi, aynı zamanda eskiden günümüze kadar ortaya çıkarılan resim çalışmalarını yorumlayabilme yeteneğini de kazanmanızı sağlayacaktır. Bu nedenle eğitim içeriği resim dalına ilgi duyan, bu alanda kendisini geliştirmek ve kariyer yapmak isteyen bireyler için uygundur. Tarih öncesinden günümüze kadar olan eğilimler kapsamında, sanat eserlerini analiz ederek yorumlayabilme yeteneği kazanmak istiyorsanız bu eğitime katılabilirsiniz. Dahası uzaktan eğitim metodu ile uygulanan bu kursa makul fiyat politikası çerçevesinde katılım gösterebilir ve Prof. Dr. Kemal İskender’in anlatımıyla ele alınan sanat tarihi, sanatın içerik ve anlamı, sanatta mekân ve kompozisyon gibi ana konularda bilgi sahibi olabilirsiniz.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera