NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Geçmişte günümüze kadar uzanan farklı akımlardaki üslupların ele alındığı Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi programı “uzaktan öğretim” esaslarına bağlı kalarak hazırlanmıştır. Eğitim programı içeriğinde; katılımcıların geçmişten günümüze kadar olan ve halen ortaya koyulan görsel sanat eserlerini yorumlama becerisi kazandırılmakta ve bununla birlikte görsel eserleri Maniyerizm ve Barok akımlarının üslupları ile incelemesinin kazandırılması amaçlanmaktadır. Bu doğrultuda görsel sanatlarda, resim alanında kendisini geliştirmek, kariyerine katkıda bulunmak isteyen tüm bireyler için eğitim programımızın içeriği uygun olmaktadır.

Eğitimin amacı; resme ilgi duyan kişileri sanatın içerik ve anlamı, sanatta mekân, kompozisyon, tarih ve sanat tarihi konularında bilgilendirmektir. Bu nedenle Maniyerizm – Barok akımı konu edinerek eğitim içeriği hazırlanmaktadır. Dönemsel üsluplar kapsamında katılımcıların, Maniyerizm – Barok’a ait üsluplar ile sanatı özümsemesi, sanatın gerçeğini ve anlamını okuyabilmesi hedeflenmektedir.

Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi programı sonunda adaylar geçmişten günümüze kadar gerçekleştirilmiş olan görsel sanat çalışmalarını farklı akımlara ait üsluplar ile yorumlama, neden-sonuç ilişkisi kurabilme ve genel görsel kompozisyonu değerlendirme yetilerini kazanmış ve geliştirmiş olurlar. Bu kapsamda elde ettikleri bilgi birikimini sahip olacakları sertifika belgesi ile de her daim her yerde kanıtlayabilirler. Her koşulda geçerli olan sertifika belgesi, katılımcıların eğitim programını başarılı bir şekilde tamamladıklarında adreslerine kadar gönderilmektedir. Siz de oldukça makul fiyatlar dâhilinde eğitim programına katılabilir, kariyeriniz ya da kişisel gelişiminiz için önemli bir adım atabilirsiniz.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera