NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Resim sanat dalına ilgi duyan ve bu alanda kişisel gelişim sağlamak isteyen tüm bireylere hitap eden Okuma ve üslup tarihi eğitimi sonucunda katılımcılar görsel sanat eserlerini anlaşılır bir şekilde yorumlama yetisine sahip olurlar. Eğitim bölümlerimizden Gotik ve Rönesans akımlarına dair bilgilerin yer aldığı bu kurs içeriğinde tamamen ilgili akımlara ait üsluplar ele alınmaktadır. Dolayısıyla da katılımcılar eğitim programı sonunda bu üsluplar ile resim çalışmalarını yorumlayabilme ve genel olarak değerlendirebilme yapabilme yetenekleri elde etmiş olurlar.

Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi programımızın içeriği sanal ortama uyarlanmıştır. Dolayısıyla da eğitim süreci sanal ortamda ilerletilmektedir. Sadece bir kaç saatlik sürecek programı bitiren katılımcılarımız katılım sertifikası almaya hak kazanırlar. Elde edilecek bu sertifika tüm kurum ve kuruluşlarda geçerliliğe sahiptir. Söz konusu sertifika aynı zamanda kişinin kariyerine önemli ölçüde katkı sağlar.

Prof. Dr. Kemal İskender’in anlatımıyla ele alınan konular, resim sanatına ilgi duyan tüm bireyler için uygundur. Katılımcılar eğitimlere dahil olabilmek için akıllı telefon, bilgisayar ya da tablet cihazlarından herhangi bir tanesini kullanmaları yeterli olmaktadır. Bir kaç saat süren program sonunda sertifika alacak olan adaylar, bu sertifika ile resim okuma ve değerlendirme yetilerinin ne derece ilerde olduğunu ortaya koyabileceklerdir. Bu kapsamda dâhil olabileceğiniz kurs programımız için makul bir fiyat teklifi sizlere sunulmaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera