NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi, resim okuma yeteneğinizi geliştirmek için iyi bir fırsat. Bu eğitim süresi boyunca bir resmi okuma yetisini kazanır ve aynı zamanda farklı üsluplar ile yorumlamayı ve değerlendirmeyi anlarsınız. Bu doğrultuda kurs eğitimi süresi boyunca Barok ve Rokoko akımları ele alınmaktadır. Söz konusu akımlara ait üsluplar ile görsel sanatların yorumlanması becerisine dair eğitim içeriklerinin yer aldığı materyaller, sanal ortamda kullanıma uygun; yazılı, görsel ve sesli kaynaklar olmaktadır.

Eğitim; sanat tarihi ve tarihteki dönemsel üsluplar hakkında katılımcılara detaylı bilgi vermek, resim okuma ve yorumlayabilme donanımı kazandırmak, geçmişteki ve günümüzdeki sanat eserlerini Barok – Rokoko akımına göre analiz edilmesini sağlamak ve bu akıma ait üslupları aktarabilmek amacıyla düzenlenmektedir. Prof. Dr. Kemal İskender’in anlatımıyla ele alınan Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi bölüm 3 programında, sanatın içerik ve anlamı tüm detaylarıyla katılımcılara aktarılmaktadır.

Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi genel olarak sanat dallarına ve özel olarak “resim” dalına ilgi duyan, bu alanda kariyerini ya da genel kültürünü geliştirmek isteyen tüm bireyler için uygun bir kurs programıdır. Tamamen “uzaktan öğretim” prensiplerine uygun bir şekilde geliştirilmiş olan eğitim içeriği sayesinde katılımda bulunmak son derece kolaydır. Eğitim süresi başarılı bir şekilde tamamlandığında, katılımcıların adreslerine başarıları neticesinde almaya hak kazandıkları sertifikaları gönderilmektedir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera