NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Resim okuma becerisini geliştirmek isteyen tüm sanat severlere hitap eden Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi programımız, online olarak gerçekleştirilmektedir. Katılımcılar sahip oldukları; akıllı telefon, tablet ve bilgisayar gibi cihazları üzerinden sanal eğitim ortamına dâhil olabilirler. Bu eğitim programı; katılımcıların resim okuma becerisini kazanmaları ve geliştirmeleri amaçlanmaktadır. Eğitim süresince Empresyonizm'den, günümüzdeki başlıca modern sanat akımlarına kadar tüm konular ele alınmaktadır. Bu sayede katılımcılar uzaktan kurs eğitimi süresini başarılı bir şekilde tamamladıklarında; resim okuma becerilerini geliştirmiş, görsellerde tarih, mekân ilişkisini kavramış ve genel kompozisyonu da yorumlayabilecek yetilere sahip olmuş olacaktır.

Resim Okuma Üslup Tarihi Eğitimi programımız sanatı ve dallarını seven her birey için uygundur. Sanat dallarında kendisini geliştirmek ve genel kültürüne katkıda bulunmak isteyen bireyler için de oldukça iyi bir imkândır. Bununla birlikte resim alanında kendisini geliştirmek ve kariyer sahibi olmak isteyen kişiler de, Resim Okuma ve Üslup Tarihi Eğitimi (Tüm Bölümler) programına dâhil olabilirler.

Resim okuma ve üslup tarihi eğitimleri sonunda katılımcılar, sanat eserlerini günümüzdeki bireysel eğilimler ve geçmişteki dönemsel üsluplar çerçevesinde analiz edebilecek, doğru bir şekilde yorumlayabilecek ve üçüncü kişilere aktarabilecek donanıma sahip olurlar. Kurs sürecinde Gotik-Rönesans başlangıcından Realizm’e kadar uzanan üsluplar tüm detaylarıyla birlikte derinlemesine anlatılacak olup, sanatın birçok dalında bilgilendirme yapılacaktır. Bu nedenle katılımcılar hedefledikleri bilgi birikimine kolaylıkla sahip olabileceklerdir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera