NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Resim okuma becerilerinizi geliştirmek istediğinizde, Modernizm - Post Modernizm akımları üsluplarını öğrenmeye başlamak iyi bir seçenektir. Nitekim bu üsluplar hem geçmiş, hem de modern görsel sanat anlayışını değerlendirme aşamasında yetinizi geliştirmeniz açısından önemli olmaktadır. Modern akımlar doğrultusunda edineceğiniz üslup ile resim yorumlama, değerlendirme ve neden-sonuç ilişkisi kurabilme bakımından katılımcılar kendilerini ileri düzeyde geliştirmiş olurlar.

Resim Okuma ve Modern Üslup Tarihi Eğitimi program içeriği; online eğitim prensiplerine uygun bir şekilde hazırlanmıştır. Bu kapsamda katılımcılar sanal ortamda eğitime dahil olurlar ve eğitim süreci sonunda katılım sertifikası almaya hak kazanırlar. Bu eğitim programı genel olarak sanata ve özel olarak da resim sanat dalına ilgi duyan, bu alanlarda kendisini geliştirmeyi hedefleyen ve kariyerine katkı sağlamak isteyen tüm bireyler için uygun olmaktadır. Nitekim eğitim sonunda kazanılacak olan sertifikanın her koşulda geçerliliği vardır. Bu da CV’niz için önemli bir artı ve bilgi donanımınızı ifade edebilmenizde önemli bir belge niteliğindedir.

Siz de eğitim programımıza dâhil olarak, kariyer ve aynı zamanda kişisel gelişiminiz için önemli bir adım atabilirsiniz. Eğitim programımıza dâhil olmak oldukça kolaydır. Sanal ortamda sürdürülecek olan programda sizlere sunulacak sanal eğitim materyallerini en doğru bir şekilde kullandığınızda, kısa bir sürede programda başarı sağlayabilecek ve sertifika almaya hak kazanabileceksiniz. Modernizm - Post Modernizm akımlarına hakim olabilmek için kaçırılmayacak bir fırsattır!

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera