NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Resim okuma ve yorumlama eğitimlerinden birisi de Marcel Duchamp - Readymade - Türevleri ve Popart akımlarına dair üslupları ele aldığımızda; Resim Okuma ve Modern Üslup Tarihi Eğitimi olmaktadır. Özellikle de resim çalışmalarını başarılı bir şekilde yorumlayabilmesi, değerlendirilmesi ve görsel çalışmalarda ilişki kurulabilmesi için sunulan eğitim programımız, resim dalına ilgi duyan ve bu alanda kendisini geliştirmek isteyen tüm bireyler için uygun olmaktadır. Sanal ortamda sunulan bu eğitim programına dâhil olmak isteyen katılımcıların; akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar kullanıyor olması yeterlidir. Bu sayede eğitime sorunsuz bir şekilde katılım gösterebilirler.

Marcel Duchamp - Readymade - Türevleri ve Popart akımlarına ait üsluplar Okuma ve modern üslup tarihi eğitim programımız boyunca ele alınmaktadır. Bu doğrultuda eğitim içeriğinin sanal dalları arasında özellikle de resim ile ilgilenen kişilere hitap etmektedir. Programın amacı; kursiyerlere bölüm 4 kapsamında sunulan tüm bilgilerin doğru bir şekilde aktarılmasını sağlamak ve bu doğrultuda kariyerini geliştirmek isteyenlere yardımcı olmaktır.

Programa herkes katılım gösterebilir. Marcel Duchamp - Readymade - Türevleri ve Popart akımlarına dair üslupları kavramak, öğrenmek ve tarafına yöneltilen soruları rahatlıkla yanıtlamak isteyenler için faydalı bir eğitimdir. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi ve Campusera işbirliğiyle düzenlenen programa dâhil edilen konular teorik bilgiler ve örneklendirmeler ile anlatılarak, katılımcıların içeriklerden maksimum fayda alabilmesi hedeflenmiştir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera