NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Online eğitimler arasında resim okuma yetisinin geliştirilmesine yönelik sunulan bu program içeriğinde Sürrealizm - Soyut İfadecilik akımları ele alınmaktadır. Bu akımlara hâkim olacak bireyler, bu sayede resimleri yorumlayabilme, değerlendirme ve neden sonuç ilişkisi kurabilme kabiliyetlerini geliştirmiş olacaklardır. Bu bakımdan eğitim programımızın sanata ve özel olarak da resim dalına ilgi duyan, bu alanda kendisini geliştirmek ya da kariyer yapmak isteyen tüm bireyler için uygundur.

Resim Okuma ve Modern Üslup Tarihi Eğitimi programımız sanal ortamda uygulanmaktadır. Katılımcıların başarılı olabilmesi ve eğitimlerini tamamlayabilmesinde; akıllı telefon, tablet ya da bilgisayar kullanıyor olmaları yeterlidir. Eğitim süresi boyunca katılımcılara görsel, yazılı ve sesli eğitim dokümanları sunulmaktadır. Bu eğitim materyallerinden faydalanan katılımcılar, ideal kurs eğitim süresi sonunda sertifika almaya hak kazanırlar. Edinilecek olan sertifika pek çok koşulda geçerlidir.

Eğitim programına dâhil olmak ve başarılı olmak için siz de bir adım atabilirsiniz. Bu eğitim sayesinde edineceğiniz sertifika hem kişisel gelişiminize, hem de kariyerinize katkıda bulunacaktır. Makul fiyatlar dâhilinde katılım gösterebileceğiniz eğitim programı ile hedeflediğiniz başarıya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tek yapmanız gereken sizlere sunulan eğitim dokümanlarını kullanmak ve Resim Okuma ve Modern Üslup Tarihi Eğitimi Bölüm 3 içeriğinde yer alan konuları dikkatlice anlamaya çalışmaktır. Resim okuma yetisini kazanmak isteyen tüm resim sever bireyler için uygun bir eğitim programıdır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera