NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Resim okuma yetisine sahip olmak ve bu yetiyi modern üsluplar ile geliştirmek isteyen tüm sanat severlere hitap eden eğitim programımız, online eğitim prensiplerine uygun bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Katılımcılar Resim Okuma ve Modern Üslup Tarihi Eğitimi programımız dahilinde görsel sanat eserlerini modern akımlar; Ekspresyonizm ve Kübizm üslupları ile değerlendirmeyi öğrenirler.

Program sonunda katılımcılar hem geçmiş dönemlerde ortaya çıkarılmış olan hem de günümüzdeki görsel sanat eserlerini Ekspresyonizm ve Kübizm akım üslupları ile yorumlayabilme yetisine sahip olurlar. Bu aynı zamanda resim alanında başarılı bir yorumlayabilme yeteneği anlamına gelmektedir. Eğitim programı sanal ortamda uygulanmaktadır. Bu bakımdan eğitime katılım sağlamak, geleneksel eğitim ortamına kıyasla daha kolay ve rahattır. Katılımcılar bu ortamda kendilerine sunulan; sesli, yazılı ve görsel eğitim materyallerinden faydalanırlar. Bu sayede ideal kurs süresi sonunda başarılı olurlar ve bu programı tamamladıklarına dair sertifika belgesini almaya hak kazanırlar. Edinilen sertifika her koşulda geçerli olmaktadır.

Eğitim süresi sonunda elde edilen sertifika katılımcının pek çok alanda bu belgeyi değerlendirebilmesi anlamına gelir. Dolayısıyla da resim alanında kariyerine veya kişisel gelişimine katkıda bulunmak isteyenler için kurs içeriğinin oldukça ideal olduğunu söyleyebiliriz. Siz de eğitim programına dâhil olarak, kariyer ve kişisel gelişiminiz için önemli bir adım atabilirsiniz. Program hakkında detaylı bilgi almak ve sorularınızın yanıtlanmasını talep etmek için bize ulaşınız!

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera