NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Resim okuma yeteneğini geliştirmek isteyen herkes için uygun Resim Okuma ve Modern Üslup Tarihi Eğitimi programında katılımcılar ortaya çıkarılan görsel sanat eserlerini okuyabilme ve yorumlayabilme yetilerini geliştirebilirler. Tarih boyunca görsel sanat eserlerinin yorumlanmasında pek çok farklı akım ve bu akımlara ait üsluplar kullanılmış olup, bu eğitim programı dahilinde katılımcılara İzm’ler ve Empresyonizm akımları üslubu öğretilmektedir. Bu doğrultuda eğitim programını tamamlayan katılımcılar artık görsel sanat eserlerini başarılı bir şekilde yorumlayabilir, okuyabilir, neden-sonuç ilişkisini kurabilir ve ilgili akım üslupları ile değerlendirmede bulunabilirler.

İzmler sanatı anlamak eğitimi programımız; sanata ve de özel olarak resim dalına ilgi duyan, bu alanda kişisel gelişimini sağlamak isteyen ve kariyerine katkıda bulunmak isteyen tüm bireyler için uygun olmaktadır. Eğitim programı sanal ortamda uygulanmaktadır. Bu da; katılımcıların programa katılabilmek için herhangi bir şekilde fiziksel bir kurs merkezine gelmesinin gerekli olmadığı anlamına gelir. Katılımcılar sahip oldukları tablet, akıllı telefon veya bilgisayar cihazlarından herhangi bir tanesi ile kurs eğitimine dâhil olabilirler.

Modern üslup tarihi eğitimi programını başarılı bir şekilde tamamlayan kursiyerler, eğitim süresi sonunda içerikte yer alan konularda donanımlı bir hale gelirler. Özellikle Sanat Akımları-İzm’ler – Empresyonizm bölümüne dair bilgi edinmek, bu konularda diğer kişilerin sorularını yanıtlayabilir hale gelmek ve modern üslup tarihine hâkim olmak isteyenlerin faydalanması gerektiği bir eğitimdir. İlgili akımlara ait üsluplar, katılımcıların anlayabileceği bir formatta anlatılmaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera