NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Resim sanat dalı pek çok inceliği kapsayabilir. Sadece sergilerde değil; müzelerde ve farklı mekânlarda da görebileceğiniz, keşfedebileceğiniz sanat eserlerini yorumlamak istediğinizde, resim okuma ve üslup becerisine hâkim olmanız gerekir. Geçmişten günümüze kadar pek çok akım sanat dallarını etkilemiştir. Tüm bu akımlara ait üsluplara hâkim olan bir birey, tüm bu görsel çalışmaları en iyi bir şekilde ifade edebilecek ve yorumlayabilecek sanatın içerik ve anlamı bilgisine sahip olur.

Resim Okuma ve Modern Üslup Tarihi Eğitimi tüm bölümler programımız dâhilinde geçmişten günümüze kadar olan bütün akımlar ve bu akımlara ait üsluplar ele alınmaktadır. Bu sayede katılımcılar eğitim programı sonucunda farklı akımlar ve bu akımlara ait üsluplar ile resim çalışmalarını yorumlama, neden sonuç ilişkisi kurabilme ve değerlendirme yetisine sahip olurlar.

Program dâhilinde; Gotik-Rönesans akımından itibaren; Realizm’e kadar olan tüm akımlar işlenmektedir. Bu akımlara ait üsluplar ayrıntılı bir şekilde ele alınmakta ve adaylar ilgili Resim Okuma ve Modern Üslup Tarihi Eğitimi programını tamamladıklarında ileri düzey resim okuma yetisine sahip olurlar.

Siz de “uzaktan öğretim” prensiplerine uygun bir şekilde hazırlanan eğitim programımıza dâhil olabilir ve sizlere sanal ortamda sunulacak eğitim içeriğinden faydalanarak, oldukça kısa bir sürede eğitim programını başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Edineceğiniz sertifika her koşulda geçerli olup, hem kariyer hem de resim alanındaki kişisel gelişiminizde önemli bir belge niteliğinde olacaktır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim katılımcılara sanat eserlerini, geçmişteki dönemsel üsluplar ve günümüzdeki bireysel eğilimler bağlamında analiz edip yorumlayabilecek donanımı kazandırmak konusunda katkı sağlar.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera