NEDEN SERTİFİKA ALMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Proje yönetimi sertifika programı, proje yönetimi ile ilgili uzmanlaşarak bu konuda kendini geliştirmek isteyen kişilere, proje yönetimi ile ilgili temel bilgileri, Proje Yönetimi Bilgi Birikimi Kılavuzu (PMBOK)dâhilinde proje yönetimindeki temel aşamaları ve proje yönetiminde uluslararası standartları hakkında eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu programda verilecek eğitim, proje yönetiminin temel aşamalarını, entegrasyon yönetimi, kapsam ve zaman yönetimini, maliyet ile kalite yönetimini kapsamaktadır. Proje yönetimi sertifika programına proje yöneticileri, proje sponsorları, proje üyeleri, proje yönetimiyle ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen ve bu alanda kariyer yapmak isteyen herkes katılabilir.

Proje yönetimi sertifika programı, uluslararası Proje Yönetimi Bilgi Birikimi Kılavuzu(PMBOK) kapsamında detaylı bir proje yönetimi eğitimini vermeyi amaçlar. Proje Yönetimi Bilgi Birikimi Kılavuzu, en iyi uygulamaları kapsayan, bir proje yönetiminde gerekli yönlendirmeleri yapan, projeyi yönetenlerin ortak bir dilde buluşmalarına olanak tanıyan bir sistemdir. Bu sistemde önemli olan projenin tamamlanabilmesidir. Projenin istenilen doğrultuda tamamlanabilmesi için etkin ve kullanışlı bir kılavuz olan Proje Yönetimi Bilgi Kılavuzu, diğer metodolojilerle de uyumludur.

Programda projenin temel nedenini ve hedeflerini nasıl belirleyeceğinizi, zamanın önemini ve etkin kullanılmasını öğreneceksiniz. Projenin içeriğinin nasıl tespit edileceği ve eldeki mevcut imkânlarla projenin nasıl gerçekleştirilebileceği hakkında detaylı bilgi edineceksiniz. Programı tamamladığınızda projelerde raporlama yapmak ve proje kayıtlarını belgelendirip yorumlamak gibi temel proje yönetimi konularında bilgi sahibi olacaksınız. Aynı zamanda proje yönetiminde insan kaynakları yönetimi ile iletişim yönetimi gibi detaylara hâkim olacaksınız.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Proje Yönetimi Sertifika Programı, proje yönetimi metodolojisinin, PMI (Project Management Institute) yaklaşımının, bilgi alanları (entegrasyon yönetimi, kapsam yönetimi, zaman yönetimi, maliyet yönetimi, kalite yönetimi, insan kaynakları yönetimi, iletişim yönetimi, risk yönetimi, tedarik yönetimi, paydaş yönetimi) ve süreçlerinin (başlangıç, planlama, yürütme, izleme ve kontrol, kapanış) detaylı olarak irdelendiği bir programdır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Proje hedeflerinin ve amacının belirlenmesi, zamanın önemi,
  • Proje kapsamının belirlenmesi,
  • Mevcut kaynaklarla ihtiyaçların nasıl karşılanacağı (ne kadar kaynağa ihtiyaç duyulacağını belirleme yolları),
  • Projelerin nasıl gözden geçirileceği, nasıl izleneceği ve dokümante edileceği,
  • Başarı kriterleri, kontrol ve onay noktaları belirlenmesi, gerekli durumlarda nasıl değiştirileceği,
  • Gerçekleşenlerle ilgili kayıtların tutulması,
  • Proje referans noktalarının hazırlanması.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera