NEDEN KATILMALISINIZ?

 • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
 • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
 • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Projelerde performansı ve verimliliği geliştirmek amacıyla düzenlenen Proje Yönetimi Eğitimi, kaynak israfını azaltmak, proje sürelerini düşürmek, maliyetleri düşürmek ve istenen kalite seviyelerine erişmek için yapılması önerilen yöntemleri ele almaktadır. Programın amacı; projelerde ekip lideri/çalışanı olarak görev alan bireylere temel bilgileri vererek süre, verim, performans, kapsam ve kaliteyi hedeflenen seviyelere ulaştırmaktır. Bu amaç doğrultusunda eğitim içeriğinde işletmelerin temel sorunu olan entegrasyon ve koordinasyon konuları örnekler ile işlenmektedir.

Proje Yönetimi kursu, projenin yönetilmesine dair temel kavramları ve metodoloji eğitimidir. Bu nedenle iş fikrini projelendirmek isteyen girişimci adaylarının ve girişimcilerin, bu alanda kariyer hedefleyen kişilerin, konuya dair genel bilgi edinmek isteyen bireylerin ve her sektörden proje paydaşlarının katılımına uygundur. Genel proje yönetim yaklaşımları çerçevesinde kurs sürecinde temel kavramlar katılımcılar ile paylaşılır. Proje yönetim sürecinin temel taşları, bilgi alanları, süreçleri, araçları, yönetim standartları ve teknikleri kapsamlıca aktarılır. Entegrasyon, zaman, risk, maliyet, kapsam, iletişim ve paydaş konuları üzerine teorik bilgi ve tecrübe paylaşımları yapılır.

Proje Yönetimi Eğitimi katılımcılara; proje kapsamının belirlenmesi, hedeflerin ve amacın tespit edilmesi, zamanın önemi, proje yöneticisinde olması gereken özellikler, rolü ve görevleri, proje ve operasyon arasındaki temel farklar gibi kazanımlar sağlamaktadır. Ayrıca bu eğitimden faydalanan kişiler yaşanılan krizlerin nasıl aşılabileceğini, proje yaşam döngüsü ve fazlarını, projelerin nasıl izleneceğini, nasıl gözden geçirileceğini ve dokümante edileceğini öğrenmektedirler.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Proje Yönetimi Eğitimi, proje yönetimiyle ilgili temel tanımları ve tarihçesinin, portföy, program gibi kavramların, proje ve operasyon arasındaki temel farkların, proje yöneticisinin rolünün ve proje yaşam döngüsü süreçlerinin genel olarak ele alındığı bir programdır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

 • Proje hedeflerinin ve amacının belirlenmesi, zamanın önemi,
 • Proje kapsamının belirlenmesi,
 • Proje yöneticisinin sahip olması gereken özellikler,
 • Proje yöneticisinin rolü ve görevleri,
 • Proje ve operasyon arasındaki temel farklar,
 • Yaşanılan krizlerin nasıl aşılabileceği,
 • Projelerin nasıl gözden geçirileceği, nasıl izleneceği ve dokümante edileceği,
 • Proje yaşam döngüsü ve fazları,
 • Genel proje süreçleri (Planlama, İzleme, Kontrol ve Değerlendirme)
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera