NEDEN SERTİFİKA ALMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Otomasyon sistemlerinde verimliliğin yükseltilmesi ve üretimin hızlandırılması için kullanılan programlanabilir kontrol ürünlerinin ele alındığı PLC ile Endüstriyel Otomasyon Sertifika Programı, katılımcılara PLC cihazı hakkında önemli kazanımlar sağlamaktadır. Bu nedenle kursu başarıyla tamamlayan her kursiyer; otomasyon sistemini tanır, temel PLC komutlarını bilir, programlanabilir kumanda cihazının yapısını ve fonksiyonunu öğrenir, program bloğu mantığını kavrar ve program kontrol komutlarını uygular.

Kısaca PLC kursu olarak da adlandırabileceğimiz bu eğitim otomasyon sisteminin bit, bayt, word, S7-200 giriş çıkış bağlantıları, PI, download, upload, LADDER, FBD ve STL gibi önemli konularını içermektedir. Sahalarda ya da işletmelerde elektrik-elektronik bakım onarımcısı olarak faaliyet gösteren kişilere, otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isteyenlere ve sektörel kariyer hedefleyen girişimcilere SIEMENS S7-200 PLC sistemlerini donanımsal ve yazılımsal olarak kullanabilme yeteneği kazandırmak amacıyla düzenlenmiş bir eğitim programıdır. Bu kapsamda elektrik mühendislerinin, sektörde PLC operatörü olarak kariyerini yönlendirmek isteyenlerin, otomasyon sektörünün tüm alanlarında faaliyet gösterenlerin, yazılımcıların, elektronik mühendislerinin, Elektrik/Elektronik okuyan lise ve üniversite öğrencilerinin katılımına uygundur.

PLC ile Endüstriyel Otomasyon Sertifika Programı eğitim süresi sonunda katılımcılar, sahip oldukları bilgi donanımlarını belge ile ifade edebileceklerdir. Bu belge “sertifika” olarak tanımlanır ve her koşulda geçerliliği söz konusudur. Bu bağlamda eğitim programımızdan elde edilecek olan başarı sertifikasının aynı zamanda katılımcıların kişisel gelişimleri ve kariyerleri doğrultusunda da önemli ölçüde bir katkı sağlayacağını söyleyebilmemiz mümkündür.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

PLC ile Endüstriyel Otomasyon Sertifika Programı, otomasyon sistemlerinde üretimin hızlandırılması, arızanın azaltılması ve verimliliğin yükseltilmesi için kullanılan programlanabilir kontrol cihazlarının detaylı olarak irdelendiği bir programdır.

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • PLC ile otomasyon altyapısının kurulması ve yönetilmesi,
  • Endüstriyel Otomasyon sektörünün elektrik birimlerinde çalışan nitelikli uzmanların yetiştirilmesi,
  • PLC ile otomasyon sorunlarının çözümlenmesi,
  • Alanında yetkin PLC operatörü unvanına sahip bireylerin yetiştirilmesi.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera