NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Rekabet ortamında işletmelerin istikrarlı büyüme ve sürdürebilir kârlılık politikalarında pazarlama stratejilerinin önemi büyüktür. Çünkü işletmeler hizmet, ürün ve sundukları tüm diğer değerleri ile müşterilerin nezdinde farklılaştırmak zorundadır. Söz konusu farklılık aynı zamanda dağıtım, fiyatlama, kullanıcı deneyimi ve tanıtım pek çok alanda da rekabetin odağı haline gelmiştir. Bahsedilen bu bakış açışı Pazarlama Yönetimi Eğitimi ile katılımcılara aktarılmakta ve genel pazarlama prensipleri konusunda uzmanlaşmak isteyenlere planlama ve yönetme becerisini kazandırmaya çalışılmaktadır.

Bu eğitim programı içerisindeki temel konular kursiyerlere, modern ve bütünleşik pazarlama yaklaşımları ışığında aktarılmaktadır. Buna bağlı olarak da katılım gösteren her kursiyerin stratejik işletme hedeflerinin pazarlama hedeflerine indirgenmesini, rekabet analizi başta olmak üzere stratejik pazarlama yönetimi uygulamalarına ilişkin becerileri kazanması, hedef pazar analizi ve seçimi gibi konularda bilgi sahi olması hedeflenmektedir. Pazarlama Yönetimi Eğitimi özellikle pazarlama departmanında çalışan orta ve üst düzey yöneticilerin, uzmanların, pazarlama alanına adım atmak isteyen öğrencilerin ve yeni mezunların alması gereken bir kurs programıdır. Ayrıca pazarlama alanında deneyim sahibi olan ya da olmak isteyen herkes kendini geliştirmek ve hedeflerine ulaşmak için pazarlama eğitimine katılım gösterebilir.

Eğitimin sağladığı bireysel ve kurumsal kazanımlar; pazarlama planının oluşturulması, temel pazarlama stratejisinin başlangıçta ortaya konması, hedef kitlenin doğru seçilmesi, hedef kitle ile strateji bilgilerinin ışığında taktik düzeydeki pazarlama karması faaliyetlerinin yürütülmesi, kalıcı bir marka olma yolundaki adımların atılması ve buna bağlı algı haritalarının oluşturularak değerlendirilmesidir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Pazarlama Sertifika Programı, jenerik pazarlama stratejileri, pazarlama karması öğeleri (ürün, fiyatlama, dağıtım ve tutundurma) ve markalamaya ilişkin temel konuların ele alındığı ve örneklerle anlatıldığı bir programdır. Eğitimin sağladığı kurumsal ve bireysel kazanımlar aşağıda sunulmuştur;

  • İş fikrinin pazarlama planının oluşturulması,
  • Başlangıçta oluşturulması gereken temel pazarlama stratejisinin ortaya konması,
  • Tüm pazarlama faaliyetlerinin yönlendirileceği hedef kitlenin seçilmesi,
  • Strateji ve hedef kitle bilgileri doğrultusunda taktik düzeydeki pazarlama karması faaliyetlerinin yürütülmesi,
  • Tüm çabaların asıl hedefi olan kalıcı bir marka olma yolundaki adımların atılması,
  • Buna bağlı algı haritalarının oluşturulması ve değerlendirilmesi,
  • Etik pazarlama ilkelerinin değerlendirilmesi.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera