NEDEN SERTİFİKA ALMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Uluslararası sertifikalar sayesinde iş ortamları çok daha güvenli ve global bir seviyeye erişir. OHSAS 18001 eğitimi de iş sağlığı ve güvenliğini amaçlar nitelikte sürdürülen bir dize eğitimdir. İş sağlığı ve güvenliği hakkında uluslararası standartlar eşliğinde çalışmalarınızı yürütmek ve yapacağınız sektör içi iş başvurularında iş sağlığı ve güvenliği konusunda donanım sahibi olduğunuzu karşı tarafa bildirmek için bu eğitimleri almanız gerekmektedir. Bu kapsamda ilgili eğitim programı, OHSAS 18001 standardının uygulanması ve global normlara uygun şekilde yürütülmesi gibi önemli konuları ele almaktadır.

OHSAS 18001 kursu bünyesinde öğrencilerin iş tanımı ardından iş sağlığı ve güvenliği konularında bilgi edinmeleri amaçlanır. Olası durumlar karşısında yapılması gerekenler başta olmakla birlikte çalışan sağlığı noktasında yapılması gereken tüm püf noktalar eğitimler bünyesinde yer alır. Sağlık standartları ve bu standartların uygulama alanları öğrenciye eksiksiz olarak öğretilerek iş alanlarında yönetime dair adımların verimli olması amaçlanır.

İş sağlığı ve güvenliği her şeyden önce gelir. Çalışan psikolojisinin yanında verimin arttırılması maksadıyla iş sağlığının uygun şartlarda sağlanması gerekmektedir. Bu eğitimler iş güvenliğinin uygulama şekillerini, amaçlarını ve türlerini öğrenciye aktararak iş güvenliği hakkında donanım sağlamaktadır. Aynı şekilde iş sağlığına dayalı prosedür ve uygulamaların öğrenciye mantık analizi eşliğinde iletilmesi eğitimin temel amaçları arasında yer almaktadır. Yapılan iş başvurularında dikkate alınan OHSAS 18001 sertifikası verimli bir çalışma ortamını güvenlik çerçeveleriyle şekillendirmeyi gaye edinen bir eğitim olarak öğrencilere sunulmaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standardının ve İSG yönetim sistemlerinin kavranması,
  • Kurumların İş Sağlığı ve Güvenliği alt yapısının ulusal ve uluslararası normlara ulaştırılması,
  • İSG yönetim sisteminin amacı ve kurulum süreçlerinin öğrenilmesi,
  • Bireylere yasal mevzuatlara uyum rolünü anlamada profesyonel bir bakış açısı kazandırılması,
  • Ve OHSAS 18001 uygulama sürecinde karşılaşılabilecek olası her durumla ilgili bilgilerin kavranması.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera