NEDEN SERTİFİKA ALMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu program, İş Sağlığı ve Güvenliği hakkında çıkarılan kanun ve yönetmeliklere uygun olarak çalışma ortamlarının düzenlenmesine yönelik kapsamlı eğitimi amaçlamaktadır. Program, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartları hakkında verilecek eğitimle katılımcıların iş sağlığı ve güvenliği konusunda tam donanımlı hale gelmelerini hedeflemektedir.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi eğitimi, iş sağlığı ve güvenliğinin amacı ve kuruluş aşamaları, kurumlarda iş sağlığı ve güvenliğin uluslararası düzeye getirilmesi hakkında bütüncül bir eğitimi kapsamaktadır. Bu eğitim süresinde katılımcıların mevzuat hükümleri hakkında uzman bir bakış açısı kazanmaları hedeflenmektedir. Katılımcılara uygulamada karşılaşabilecekleri tüm olası durumlara yönelik donanımlı hale gelecektir.

Katılımcılar bu programın sonunda İş sağlığı ve güvenliği yönetimindeki temel unsurları, iş sağlığı ve güvenliğinin politikasını ve amaçlarını, standart dâhilindeki prosedürler ile uygulamaları hakkında detaylı bilgi edinecektir. Programda katılımcılar, OHSAS 18001 hakkında temel bilgileri edindikten sonra sistemin faydalarını ve sisteme yönelik örnek uygulamaları da öğrenmiş olacaklar. Bu da, iş sağlığı ve güvenliği konusunda tam bir yetkinlik kazanılmasına yardımcı olacaktır.

Bu programa, kurum yöneticileri ve çalışanları, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standartları uygulanan kurum personelleri, danışmanları ile OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi ile ilgili bilgi edinmek isteyen kişiler katılabilir. Eğitim sonunda programın tamamlandığına dair sertifika verilmekte ve katılımcının daha kolay iş bulabilmesine yardımcı olunmaktadır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim, iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili kanun, yönetmelik, mevzuat ve tüzüklerin ışığı altında, kuruluştaki söz konusu riskleri ortadan kaldırarak veya en aza indirerek, sağlıklı, güvenli bir çalışma ile sağlıklı bir çalışma ortamının yönetilmesidir. OHSAS 18001; ISO 9001 ve ISO 14001 ile benzer bir yaklaşımla, sürekli ve proaktif çözümler getirir. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Ulusal ve/veya uluslararası mevzuatlara uyumu sağlar,
  • İş kazası ve meslek hastalıkları sayısını azaltarak karlılığı arttırır,
  • Motivasyon ve katılımı arttırır,
  • Çalışanlara sağlıklı ve güvenli bir çalışma ortamı sağlar,
  • Acil durumlara (deprem, yangın, sel vb.) ve kazalara karşı hazırlıklı olunmasını, kaza vb. olayların azaltılmasını sağlar,
  • Kazaların neden olduğu üretim duruşlarında ve malzeme kayıplarında azalma sağlar.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera