NEDEN SERTİFİKA ALMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Kuruluşların evrensel nitelikte kariyer aşamalarını ilerletmeleri ve ilerlettikleri bu kariyer aşamalarını aynı seviyede tutabilmeleri için çeşitli önlemlere ihtiyaçları vardır. OHSAS 18001 bünyesinde eğitimlerle kişiye sunulan iç tetkikçi eğitimleri, kurumlara özel olarak iç tetkikçi yetiştirmeyi amaçlamaktadır. Hemen her türlü işletme bünyesinde bulundurulması gereken bu çalışan türünün bazı ilke ve olgulara bağlı kalarak görevini icra etmesi gerekmektedir. Bu sınırlar iç tetkikçi eğitimleri bünyesinde öğrencilere tam olarak anlatılır ve iş sahasında objektiflik ilkesine paralel olarak ilerlemeleri için gereken tüm kişisel donanımları eğitimlerle taraflara aktarılır.

OHSAS 18001 iç tetkikçi eğitimlerinde tetikçinin görevi ve uygulama alanları başta olmak üzere tetkik prosedürleri en üst düzeyde öğrenciye öğretilmektedir. Eğitim sonrasında öğrenciler tetkik ve tetkikçi kavramlarına tam hâkimiyet sağlamış halde olacaklardır. Kişi ve birey olgusunun üst sınırlarına çıkarak iç tetkik yapmanın kural ve nizamlarını öğrenen kursiyerler, kurumsal yapılaşmaların daha verimli hale gelmelerine öncülük edeceklerdir.

OHSAS 18001 İç tetkikçi sertifikası ne işe yarar sorusu hemen her katılımcı tarafından sorulur. Bu sorunun en mühim cevabı sektörde kişilerin CV'lerinde bu sertifikanın bulunması, işe alım ihtimallerinin çok yüksek olmasıdır. Yönetim ve kurula yakın bir denetleme mekanizmasını hali hazırda kavramış kişiler ve kurumlar tarafından aranan bir belgedir. Oturmuş bir tetkikçi kişiliği ve alınan bir OHSAS 18001 eğitimi kaliteli bir çalışan olmanıza yardım edecektir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • İSG Yönetim Sistemlerinin tetkiklerinde, tetkikçilerin rolünün ve sorumluluklarının anlaşılması ve bir tetkiki planlama, hazırlama, uygulama ve ilgili tetkik kriterlerinin şartlarına göre hem sözlü hem de yazılı olarak raporlama becerisinin kazandırılması,
  • OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim standardına ilişkin gereksinim ve şartların anlaşılması,
  • İç tetkiklerin planlanması, uygulanması, tetkikçi seçimi vb. konularda önemli bilgilerin kazandırılması.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera