NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Öğretim teknoloji, eğitim teknolojisi tanımında yer almayan ve kapsamında olmayan olgular ile durumları ifade etmek için kullanılmaktadır. Öğretim teknolojisinin kullanımı eğitimi, katılımcıların eğitmen olmak için gerekli bilgi ve becerileri kazanmalarını amaçlamaktadır. Öğrenim teknolojisi tanım olarak belirlenmiş hedefler uyarınca, etkili bir öğrenim elde etmek için iletişim ve öğrenme konularındaki araştırmaların, insan kaynakları ve diğer kaynakların beraber kullanılması sonucu tüm öğrenme-öğretme sürecinin sistematik bir yaklaşım içerisinde tasarlanması, değerlendirilmesi ve uygulanmasıdır. Öğretim Teknolojisi Eğitimi çevrimiçi animasyon oluşturma, Google Classroom kullanımı ve Kahoo Çalışma Prensipleri gibi kazanımlar sağlamaktadır.

Öğretim unsurunun, eğitimin bir alt kavramı olduğu anlayışını benimseyen Campusera, Öğretim teknolojisinin kullanımı eğitimi ile katılımcıların etkin ve verimli eğitimler gerçekleştirebilmelerini sağlamayı hedeflemektedir. Ayrıca kursa katılan bireylerin, öğretim teknolojileriyle ilgili temel kavram ve ilkeleri öğrenerek, eğiticilik niteliklerinin geliştirilmesi amaçlanmaktadır. Bu kapsamda öğretim teknolojisinin kullanımı konusunda Prezi, Drive ve Google Docs, Çevrimiçi Animasyon, Video ve Sunum Oluşturma, Sınıf Araçlarının Kullanımı, Çevrimiçi Sınav, Alıştırma ve Quiz Oluşturma gibi önemli unsurlar eğitimin içeriğinde yer almaktadır.

Özellikle teknolojiden faydalanarak eğitim verme becerilerini geliştirmek isteyenler ile belirli öğretim disiplinlerinin kendine özgü yönlerini dikkate alarak düzenlenmiş teknoloji ile ilgili kavram bütünlüğünü öğrenmek, kullanmak ve eğitimlerini daha etkili bir hale getirmek isteyenlerin katılımına uygun bir eğitimdir. Öğretim teknolojisinin kullanımı kursu sayesinde sunumlarınızı etkili araçlarla zenginleştirebilir, eğitim teknolojisini etkin bir şekilde kullanabilir ve yeni teknolojileri tanıyarak eğitimlerini daha verimli bir hale getirebilirsiniz.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Bulut Bilişim Depolama Servisleri
  • Google Classroom kullanımı
  • Çevrimiçi Animasyon Oluşturma
  • Kahoo Çalışma Prensipleri
  • Quizlet Öğrenme Heceleyici Modları
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera