NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Küresel Boyutta Tıbbi Uygulama Hataları Eğitimi programının içeriği tıbbi uygulama hatalarına dayanmaktadır. Bu alanda yapılan hataların detaylı bir şekilde analiz edilmesine dair yetilerin kazandırılması amaçlanmakta olup, program içeriğinde özellikle de Dünya ülkelerinin başlıca tıbbi uygulama hataları ele alınmaktadır. Bu kapsamda; Amerika Birleşik Devletleri, İsveç, Hollanda, İngiltere, Japonya gibi ülkelerin tıbbi uygulama hatalarının yanı sıra; yönetmelikleri, adalet sistemi ve sigortacılık anlayışları da anlatılmaktadır.

Küresel boyutta ele alınan tıbbi uygulama hataları eğitimi özellikle de hukukçu ve sağlıkçı personellere yönelik düzenlenmektedir. Bu nedenle Hukuk veya Tıp Fakültesi mezunlarının, sağlık bilimleri öğrencilerinin, sağlık işletmeleri yöneticilerinin ve ebe, hemşire gibi diğer sağlık personellerinin katılımı için uygun bir eğitim programıdır. Eğitim içeriği hazırlanırken 10 farklı ülke baz alınarak, ayrı ayrı uygulama hataları incelenmiş olup tıpta uzmanlık dernekleri, adalet sistemi, sigorta şirketleri ve uzmanlaşmış avukatlar ile ilgili bilgilerde dahil edilmiştir.

Küresel Boyutta Tıbbi Uygulama Hataları kursu online olarak gerçekleştirilmektedir. Siz de online eğitim programına dahil olarak, kariyeriniz için en önemli adımı atabilir, sektördeki bilgi ve donanımınızı her koşulda geçerli olan sertifika belgesi ile her daim belgeleyebilirsiniz. Çevrimiçi katılım gösterebileceğiniz kurs ortamı ve süresi sonunda herhangi bir sınava dâhil olmadan, sertifika almaya hak kazanıyorsunuz. Ayrıca eğitim bittiğinde dünyadaki farklı uygulamalar gözetilerek, ülkemiz adına iyi bir örnek oluşturmak için çalışmalar yapılması, vizyon ve farkındalık edinilmesi gibi önemli kazanımlar elde etmiş oluyorsunuz.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda paylaşılmıştır:

  • Tıbbi hata uygulamalarında izlenen prosedürlerle ilgili olarak dünyada farklı ülkelerdeki uygulamaların öğretilmesi,
  • Amerika, İngiltere, Hollanda, İsveç, Avustralya, Japonya, İspanya, Japonya, İtalya, Çin ve Almanya’daki tıbbı uygulama hatalarına bakış ve izlenen prosedürler hakkında bilgi verilmesi,
  • Dünyadaki farklı uygulamalar gözetilerek ülkemiz için iyi örnek oluşturulmasına dair çalışmalar yapılması, farkındalık ve vizyon edinilmesi.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera