NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’na uyum çalışmaları kapsamında şirketlerin yasal uyum, bilgi güvenliği ve hukuk gibi mevzuat uyum sürecine dâhil olan yöneticilerin ve personellerin bilgi edinmesini amaçlayan bir eğitimdir. Kişisel veri tanımının öğrenilmesi için eğitim süresince yasal mevzuatlar anlatılmakta olup, kişisel veriler ve hassas verilerin tanımı anlaşılır bir ifadeyle işlenmekte ve kişisel verilerin korunması kanununa uyum gereksinimleri ele alınmaktadır. Kişisel Verilerin Korunması Eğitimi ile kursiyerlerin dünyadaki ve Türkiye’deki yasal mevzuatlara ilişkin bilgilendirilmeleri, kişisel veri ile ilgili gereksinim duyulan tüm bilgilerin öğretilmesi, kişisel verilerin yer aldığı süreç ve sistemler konusunda uygulanacak yaklaşımın aktarılması hedeflenmektedir.

Bu eğitim; müşterilerine çeşitli iletişim kanalları vasıtasıyla ürün ve hizmet satışı yapan firmalara, pazarlama sektöründe olan kuruluşlara, söz konusu kurum ve kuruluşların karşılaşabilecekleri idari cezalar hakkında detaylı bilgi vermektedir. Bu nedenle Hukuk Müşavirleri ve avukatların, özel sektör ve kamu fark etmeksizin İK çalışanlarının, bilgi işlem yöneticilerinin ve personellerinin, çalıştıkları kurumlarda satış, pazarlama ve iş geliştirme departmanında görev alan kişilerin, insan kaynakları yöneticilerinin, hakla ilişkiler bölümünde çalışan ya da yöneticilik yapan bireylerin katılımına uygundur.

Kişisel Verilerin Korunması Eğitimi sayesinde ilgili kanuna dair geniş kapsamlı bilgi edinebilir, kurs içeriğinde yer alan konularda bilinçlenebilir, 2016 yılı içerisinde yürürlüğe giren 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki uygulamaları öğrenebilir ve doğması muhtemel hukuki sorunları analiz edebilme, ilgili hak ve sorumlulukları tanıyabilme gibi kazanımlar elde edebilirsiniz.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu konusunda geniş kapsamlı bilinçlenme sağlar,
  • Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında uygulamaların öğrenilmesi,
  • Kurum ve kuruluşların yasal çerçeveye uyumu için gereken hukuki altyapının oluşmasına katkı sağlar.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera