NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Karar verme teknikleri özellikle küreselleşen yoğun rekabet ortamında işletmelerin sürdürülebilirlik avantajına sahip olması için önem arz etmektedir. Çünkü sürdürülebilir rekabet avantajına sahip olmak için bir işletmenin teknolojisini geliştirmesi, yeni pazarlar yaratması ve kapasitesini arttırması gerekmektedir. Bu da Ar-Ge ve inovasyon çalışmalarına ağırlık vermek, kaliteli hizmet/mal üretiminde hızlı olmak ve maliyetleri azaltmak ile mümkündür. Karar Analizi ve Etkin Karar Verme Teknikleri kursu, çalışanlara ve yöneticilere analitik düşünmeyi öğretmek, karar alma sürecini hızlandırmak, karşılaşılabilecek problemleri kalıcı olarak çözmek ve yönetimsel kararları doğru verebilmek amacıyla bir eğitim aracı olarak görülmektedir. Bu kapsamda karar verme teknikleri eğitimi, zamanında ve doğru karar verebilmeyi hedeflemektedir.

Eğitim; karar vermenin tanımı, anlamı ve özellikleri, karar verme süreci, başlıca özellikleri ve safhaları, karar türleri, teknikleri ve aşamaları gibi önemli konular içermektedir. Özellikle sezgisel karar alma yaklaşımı ile bilimsel karar alma yaklaşımı arasındaki farklılıklar, benzerlikler ve göz önünde bulundurulması gereken hususlar detaylıca ele alınmaktadır. Karar Analizi ve Etkin Karar Verme Teknikleri Eğitimi üst düzeyde kalite ve performans sonuçlarına ulaşılması için ne yapılacak, hangi kaynaklar kullanılacak, kimler tarafından yapılacak, ne zaman yapılacak ve benzeri sorularda karar analizi yapabilmeyi ve etkili karar vermeyi kolaylaştırmaktadır.

Karar verme teknikleri nelerdir ve işletmelerde karar verme teknikleri nasıl uygulanmalıdır konularına hâkim olmak isteyen üst ve orta düzey yöneticiler, konuya ilgi duyan bireyler, işyerinde kendini geliştirmek isteyen personeller ve karar mekanizmasında görevli olanlar bu eğitimden maksimum fayda alabilirler. Şirket içindeki tüm çalışanların katılımıyla; şirketin rekabetçi durumu devam ettirilebilir, mevcut ürün ve süreçlerde kalite ile verimlilik artabilir, personellere takım ruhu aşılanabilir ve yaratıcı zekanın ortaya çıkarılması sağlanabilir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Karar Analizi ve Etkin Karar Verme Teknikleri eğitimi, karar problemlerini şekillendirmek ve kantitatif analiz için pratik teknikler sunmaktadır. Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Karmaşık çıkarım problemlerini çözmeye yardımcı teknikleri sağlar,
  • Karar verme yetkinliğinin geliştirilmesini destekler,
  • Yönetimsel kararları daha doğru vermeniz için püf noktaları sunar,
  • Karar sürecinde alternatif aksiyonlar yaratmayı destekler,
  • Karar verme sürecinde uygulanması gereken sistematik ve bilimsel yöntemleri sağlar,
  • Belirsizlik ve çok kriterli durumlarda karar verme yöntemlerini sunar.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera