NEDEN SERTİFİKA ALMALISINIZ?

 • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
 • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
 • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Tetkik ve iç tetkik konularının algılanması ve uygulanması bu eğitimin kişiye getirilerinin başında yer almaktadır. İş sahasında yapılan tetkik hatalarına bağlı olarak iş potansiyeli çok büyük kayıplara uğrayabilir. Bu kaybın ve iş gücünün olması gereken seviyelere çekilmesi için yönetim kadrolarına bu tür eğitimleri alan kişileri dâhil eden firmalar, kalite ve tetkik indeksi üzerinde çalışmalar yürütmektedir. Bu sayede yapılan analiz ve tetkikler daha iyi sonuç vermekle birlikte iş gücü potansiyeline yüksek oranda katkıda bulunmaktadır.

ISO 9001-2008 eğitimi sayesinde kişiler kalite ve kalite standartları hakkında uluslararası bilgi düzeyine erişerek bu bilgilerin tetkik ile entegre oluşunu uygulamayı öğrenirler. Bu da, iç tetkik uygulamaları başta olmak üzere sektör öncülüğü konumuna gelmek isteyen firma ve kuruluşların daha büyük bir verimlilikle çalışmalarını sağlar. Kalite yönetim sistemi ve iç tetkikçi kursu ile katılımcılar, iş sahasında tetkik yapmanın gerekliliğini ve sorumluluğunu öğrenirler. Kazanımların bünyede algılanması ve değerlendirilmesi süresi tanındıktan sonra kişiye tetkik standartları öğretilir. Öğretilen bu standartlar sayesinde kişinin iş sahasında gerçekleştirdiği tetkik ve kalite saptamaları daha stabil hale getirilecektir. Kurumsal oluşumların amaçlarını tam olarak karşılayan bu yetiler sayesinde kişilerin iş sahasında pozisyon edinmeleri çok daha kolay olacaktır. Bu eğitimi tam anlamıyla almanız ve CV'nize sertifikanız ile birlikte yansıtmanız iş hayatınıza büyük bir fayda sağlayacaktır.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

 • ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi genel kavramları ve tanımları hakkında bilgiler,
 • ISO 9001 standardının temel yaklaşımları, kapsamı ve önemli tanımlarına ilişkin bilgiler,
 • ISO 9001 referansları ve bağlantılı standartları,
 • Kalite Yönetim Sistemi dokümantasyon şartları ve yönetimin sorumlulukları hakkında bilgiler,
 • Kaynak yönetimi, ürün tasarım/geliştirme planlama süreci ve müşteri ile ilgili prosesler,
 • Ölçme, analiz ve iyileştirme süreçlerine ilişkin bilgiler,
 • İç tetkiklerin gereklilikleri, tetkik süreci ve türlerine ait bilgiler,
 • Tetkikçinin nitelikleri, tetkiklerde rol alanları ve tetkikin uygulanmasına ilişkin bilgiler.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera