NEDEN SERTİFİKA ALMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

ISO 27001 eğitimi ile kişinin sektör bünyesinde yer alan bir kurumda bilginin gerekliliğini ve güvenliğini tüm uluslararası standartlar eşliğinde kavraması, uygulaması ve kişilere karşı işletebilmesi gerek görülmektedir. Bu amaçlar doğrultusunda sunulan eğitim programlarında öğrencilerin bilgi güvenliği hakkında temel kuramlar başta olmak üzere temel ilerleyiş mekanizmalarını öğrenmeleri sağlanır.

Bilginin varoluşu ile ilerlemesi arasında ki bağlantıyı en üst düzeye çıkarmak maksadıyla, güvenliği sağlamanın bilincini ve yükümlülüğümü kavrayan iş sahası elemanlarının yetiştirilmesi için bu eğitim uygulamaları gündeme gelmektedir. Yapılan alımlarda Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikasının, kişi tarafından temin edilmiş olması oldukça büyük bir artıdır. Kurumlar bilgi ve doküman kontrolünün uzmanlaşmış kişilerce sağlanmasını gaye edinerek özellikle alımlarında bu sertifikanın varlığına dikkat ederler.

Bilgi güvenliği yönetim sistemi eğitimi sonrasında kişiler bilginin ne olduğu hakkında tüm standartları öğrenir. Bilginin korunması, saklanması ve muhafaza edilmesi hususunda da aynı donanıma sahip olan kursiyerler, ilerleyen iş hayatlarında bu yetileri kullanarak iş sahasında bilgi güvenliğini sağlarlar. Kursiyerlerin katılımları ile paralel formatlarda yürütülen bu kurslar kişisel beceriye de bağlıdır. Korunaklı ve işbirlikçi bir kişilik, bu eğitimlerin üstesinden gelerek tüm bilgi ve bilgi muhafazası standartlarını işletecektir. İş sahasında uygulama oldukça geniş olan bu eğitimlerde çok yönlü sarmal bir ilerleyiş gözlenir. Bu sayede objektif bir bakış açısı yakalanarak daha verimli oluşumlar hedeflenir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Bilgi güvenliğinin önemi konusunda bilinçlenme,
  • Bilgi güvenliği yönetim sisteminin bir parçası olarak sorumluluk ve görevler hakkında bilgi edinimi,
  • Bilgi güvenliğine ilişkin temel bilgilerin edinimi,
  • Bilgi güvenliğinin genel kavramları ve bilgi güvenliği yönetim sisteminin genel yapısı hakkında bilgi edinimi,
  • Sistem güvenliği hakkında temel teknik bilgilerin edinimi,
  • BGYS kurma kabiliyetinin kazanımı,
  • Denetime ilişkin kavramlar ile ilgili bilgi edinimi.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera