NEDEN SERTİFİKA ALMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

ISO 14001 eğitimi oldukça geniş bir uygulama sahasına sahip olmakla birlikte hemen her türlü sektör standartlarında gündeme gelmektedir. Düzenli ve stabil olarak ilerletilen bir çevre modülü ile işletmeler hedefledikleri başarı ve çalışma tempolarına çok daha rahat erişebilir. Çevre faktörlerinin hemen her sektörde değişiyor olması ve eğitimin sınırları içerisindedir. Yani eğitimin kişi tarafından alınması ve ardından edinilen sertifika, yapılan her iş başvurusunda çevre yönetimi konusunda gerekli beceri ve bilgiye sahip olunduğunu ortaya koyacaktır. Kişi üzerinde yapılan birçok araştırma ve tetkik sonrasında uygulamaya konulan eğitim standartları sayesinde bu eğitimleri edinen kimseler, serbest çalışma sahalarında hiç zorlanmadan çevre yönetimini gerçekleştirecektirler.

Çevre yönetim sertifikası ile edinilen bilgiler anlık durumların oluşumunda gözlemci olarak plan ve ani tetkik yapma becerisini kişiye katacaktır. Her türlü iş sahasında varlığını sürdüren bu eğitim türü her ortamda farklı tabirlerle anılır. Kimi zaman değişen çevre faktörlerine karşı hazırlıklı olmak ve her alana bağlı kalmaksızın her koşulda yönetimi sağlamak, verilen eğitimin temel amaçları arasında yer almaktadır.

Çevre yönetim sertifikasının CV'nizde yer alması iş olanaklarınızı oldukça arttıracaktır. Artan bu potansiyel arasından uzmanlaştığınız iş sahasını bularak tercihinizi o yönde kullanabilirsiniz. Bu sertifikanın hitap ettiği sektör yelpazesi oldukça geniş olup, birçok çalışma sahasını bünyesinde barındırmaktadır. Söz konusu sertifika her koşulda geçerliliği korumakta ve aynı zamanda katılımcının kariyerine katkıda bulunabilmesi bakımından da önem teşkil etmektedir. Eğitim süresi sonunda kazanılan sertifika, katılımcının adresine kadar gönderilmektedir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • ISO 14001 Kalite Yönetim Sistemi genel kavramları, terimleri ve tanımları hakkında bilgiler,
  • ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi’nin tarihsel gelişimi hakkında bilgiler,
  • ISO 14001 standardına uygun olarak çevresel denetim ve tetkik kriterleri,
  • Çevre denetim çeşitleri, safhaları ve çevre denetim planlaması,
  • Denetimin uygulanması, raporlanması ve takibine ilişkin detaylı bilgiler.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera