NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş Mülakatlarında herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

İş Yaşamında Psikolojik Dayanıklılık Eğitimi, günümüz iş yaşamında çalışanların karşılaştığı birçok olumsuzluk ve zorlukların üstesinden gelme konusunda farkındalık kazanmak isteyen katılımcılara, kişisel bir kapasite olarak psikolojik dayanıklılık kavramı, kavramın özellikleri, iş yaşamındaki yansımaları ve bu kapasitenin nasıl geliştirilebileceği konularında bilgi vermeyi amaçlar.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Bu eğitim, günümüz iş yaşamı açısından önemli bir kişisel geliştirilebilir kapasite olan psikolojik dayanıklılığın, çalışanların tutum, davranış ve performansına yön vermedeki rolünün incelendiği bir programdır. Verilen eğitimde, çalışanlara iş yaşamında karşılaşılan olumsuz durumlara (iş stresi, tükenmişlik, aşırı iş yükü, psikolojik taciz, baskı, yıldırma, iş güvencesizliği, işten çıkarılma vb.) karşı nasıl ayakta kalacakları ve devamında kendilerini toparlayarak olumlu iş sonuçlarını (görev performansı, yaratıcı performans, iş tatmini, bağlılık, yardım etme davranışları, psikolojik güçlenme, öğrenme vb.) nasıl elde edebilecekleri konularında farkındalık kazandırmayı hedeflemektedir.

Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera