NEDEN SERTİFİKA ALMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Kurumsal eğitimler, iş yaşantınızı büyük ölçüde kolaylaştıracak ve verimliliğinizi arttırmanıza yardımcı olacaktır. Bu kapsamda düzenlenen İnsan Kaynakları Yönetiminde Kişilik Analizi ve Uygulamaları Eğitimi ile İK profesyonelleri, şirketlerin insan kaynağı uzmanları ve yöneticilerinin gerekli donanıma sahip olabilmeleri, personellerin çalışma arkadaşlarını daha yakından tanımaları, K süreçlerinin verimliliğine ve etkinliğine katkı sağlamayı amaçladık. Eğitim programı sonlandığında katılımcılar iş hayatına yansıyan kişilik özelliklerini kavrar, bireysel koçluk ve yönetim alanlarında çalışan bireyler danışmanlarını daha yakından tanır, profesyonel ve gündelik hayata yön veren davranışları ve diğer faktörleri öğrenirler.

Kişilik teorilerinin tarihçesine genel bakış konusu ile başlayan eğitim; 5 faktör teorisine göre kişilik özelliklerini, benlik algısını, ilgili faktörlere göre davranış biçimlerini, görev profili oluşturma, kariyer gelişimi, motivasyon, işe alım ve çatışma yönetimi ile İK faaliyetlerinde kişilik özelliklerinden yararlanma gibi önemli konuları içermektedir. Bu doğrultuda eğitim sonlandığında katılımcılar İnsan Kaynakları Yönetiminde Kişilik Analizi ve Uygulamaları ile ilgili tüm detayları öğrenmiş olacaktırlar.

Kursiyerlerin, sanal ortamdaki; sesli, görsel ve yazılı materyallerden faydalanabilmelerini sağlayacak akıllı telefon, tablet ya da bilgisayara sahip olmaları yeterli olmaktadır. İlgili materyallerin doğru bir şekilde kullanımı neticesinde katılımcılar başarılı bir şekilde programı tamamlamış olurlar. Eğitim programına dâhil olan adaylar, sahip oldukları bilgi birikimini her koşulda ifade eden bir adet sertifika belgesine sahip olurlar. Sertifikalar ıslak imzalı ve Başkent Üniversite’sinden doğrulanabilir niteliktedir.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Profesyonel ve gündelik hayata yön veren davranışları ve iş hayatına yansımalarını etkileyen kişilik özellikleri ve diğer faktörleri tanıtır,
  • İK süreçlerinin verimliliğine ve etkinliğine katkı sağlar,
  • Yönetim ve bireysel koçluk alanlarında çalışan profesyonellerin danışanlarını daha yakından tanımalarına katkı sağlayacak bilgi ve becerilerini artırır,
  • Profesyonel hayatta kendi kariyerine yön vermek isteyenlerin kendilerini daha yakından tanımalarını sağlar.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera