NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Bu eğitim, hukuk eğitimi almamış olan yöneticilerin hukukun temel ilkelerini bilmeleri için oluşturulmuştur. Hukukçu Olmayanlar için Hukuk Eğitimi; profesyonel hayatta bireylerin kavraması gereken hukuk süreçlerini, pratik hukuk bilgilerini, kurumsal ve bireysel hukukun temel ilkelerini kapsamaktadır. Eğitim süresince iş dünyasında sıklıkla karşılaşılan durumlara yönelik rekabet, fikri mülkiyet kavramı, borçlanma ve iflas durumu gibi konular işlenmekte ve iş kurma planı içerisinde olan girişimcilere yönelik iş hukuku ele alınmaktadır.

Hukukçu Olmayanlar için Hukuk Eğitimi programı, katılımcının temel kavramlar hakkında bilgi edinmesini, hukukun farklı branşlarında önemli düzeyde bilinçlenmesini, gündelik hayatta her bireyin ihtiyacı olan tüketici hukuku, evlenme/boşanma hukuku ve miras hukuku gibi alanlarda bilgi sahibi olmasını hedeflemektedir. Hukukçu olmayanlar için düzenlenmiş olan bu eğitim kapsamında Tüketici Hukukunda Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun’un temel özellikleri öğretilmekte, tüketicinin sahip olduğu haklar, şirketler hukuku, haksız rekabet müessesi, borçlar hukuku, borcun kaynakları ve sona erme sebepleri gibi konularda kursiyerler aydınlatılmakta ve fikri mülkiyet kavramı temel olarak aktarılmaktadır.

Bu eğitime; şirket yöneticileri, iş kurmak isteyen bireyler, girişimciler, üniversitelerin ilgili bölümlerinden yeni mezun olanları, kamu ve özel sektör çalışanları, genel hukuk branşları konusunda bilinçlenmek isteyen ve üniversite öğrencileri katılabilir. Eğitim sonrasında katılımcılar hukukun en önemli temel kavramlarından, gündelik yaşantıda herkesin ihtiyacı olabilecek hukuk alanlarına kadar birçok konuda kapsamlı bilgi sahibi olmuş olacaklar.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Hukukun en önemli temel kavramları ve farklı branşları konusunda önemli düzeyde bilinçlenme sağlar,
  • Şirket yöneticileri ve çalışanlar için kurumsal hayatta bilmeleri gereken pratik hukuk bilgilerini sunar,
  • İş dünyasında sıklıkla karşılaşılan, fikri mülkiyet kavramı, iflas durumu, rekabet ve borçlanma gibi durumlara yönelik pratik ve hukuksal bilgiler sağlar,
  • İş kurmayı planlayan girişimcilere yönelik, iş hukuku, şirketler hukuku, işçi ve işverenin hakları gibi ihtiyaç duyulan hukuk alanları konusunda farkındalık sağlar,
  • Gündelik hayatta herkesin ihtiyacı olan tüketici hukuku, miras hukuku ve evlenme/boşanma hukuku gibi alanlara yönelik temel bilgiler sunar.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera