Campusera Hakkında Bilgi

Uzaktan eğitim serüvenimiz, E Kampüs A.Ş.’nin ilk markası E-Kampüs’ün Altı Nokta Körler Vakfı, Almanya ve İtalya'dan paydaşların ortaklığında yürüttüğü “Görme engelli bireylerin uzaktan eğitim ile mesleki eğitimi” projesiyle 2011 yılında başladı. E-kampüs markamızla bu süreç itibari ile sistem altyapımızı öğrenmeye hevesli her birey için sürekli geliştirdik, sürekli iyileştirdik.

Bilgiye erişimi gerekliliklerine paralel olarak sürekli kolaylaştırmayı ve Türkçe bilen tüm coğrafyaların Hayat Boyu Ögrenme sürecine katkıda bulunmayı amaçladık. Geleceğin eğitim platformunun inşasında bir öncü olduk.

Paydaşlarımız ve müşterilerimiz ile iletişimi daha da güçlendirmek, sunduğumuz hizmetin daha iyiye yönelik gelişimini sağlamak üzere stratejilerimizi yeniden yapılandırdığımız bir Yenilenme ve Değişim süreci devamında da CAMPUSERA markamızı oluşturduk.

Herkese özel eğitim deneyimi yaşatan projemizi en verimli kılacak şekilde konumlandırmak üzere, E-kampus markamız ile de tüm kurumsal (kamu ve özel kurumlar) eğitim talep ve ihtiyaçlarına www.campusera.com sitemizde hizmet vermeye devam ediyor olacağız.

CAMPUSERA ile ise bireysel eğitimde yeni bir çağ başlatmayı hedefliyoruz.

Her gün gelişen rakipsiz içerik ve hizmet anlayışımızla uzaktan eğitim sektörünün büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmak en büyük hedefimiz.KATILIMCILAR İÇİN NE YAPIYORUZ?

Üniversitelerin İlgili Merkezleri ile anlaşmalar yaparak profesyonel gelişim ve meslek edindirme eğitimlerini uzaktan eğitim formatında katılımcılara ulaştırıyoruz. Size; istediğiniz zaman, istediğiniz yerden ulaşabileceğiniz kaliteli ve üniversite onaylı eğitimler ile, hayat boyu öğrenme fırsatı sunuyoruz. Eğitim sonunda sertifika almaya hak kazandığınızda üniversite onaylı sertifikanızı adresinize gönderiyoruz. Kariyerinizin gelişimine destek oluyoruz.


ÜNİVERSİTELER İÇİN NE YAPIYORUZ?

Üniversitelerin uzaktan eğitim merkezleri ile anlaşmalar yaparak, zengin eğitim içeriklerinin daha çok kişiye ulaşabilmesini sağlıyor, ilgili merkezlerin öğrenci sayısını artırıp, teknik ve organizasyon yüklerini azaltıyoruz.© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera