NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek Pearson Türkiye onaylı katılım sertifikanızı CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Her branştan öğretmenlerin, eğiticilerin öğrencilerine 21. yy becerilerini kazandırmalarına yardımcı olan Gelecek Nesil Öğretmen Eğitimi programı öğretmenlerin ve öğretmen adaylarının profesyonel gelişimlerine katkıda bulunmak amacıyla düzenlenmektedir. Özellikle eğiticilerin sınıf ortamındaki öğrenme motivasyonunu arttırmalarına yardımcı olmak, 21.yy becerilerini tanımak ve uygulama alanları konusunda bilgi aktarımı yapmak hedeflenmektedir. Campusera kalite güvencesiyle sanal ortamda; yazılı, görsel ve sesli eğitim materyalleri ile gerçekleştirilecek olan eğitim sonucunda katılımcılar sertifika almaya hak kazanmaktadırlar. Alınan sertifika kişinin konu ile ilgili olarak bilgi donanımını belgelendirmesi ve aynı zamanda kariyerine katkıda bulunabilmesi bakımından önem teşkil eder.

Eğitimin amacı; 21. yy becerilerinin geliştirilmesi, en önemli 5 becerinin öğrenilmesi (eleştirel düşünme, iletişim, yaratıcılık, işbirliği ve kültürlerarası yetkinlik) ve çeşitli 21. yy yönergelerinin tanınmasıdır. Bu amaca uygun olarak eğitim süresince 21. yüzyılda öğrenim ve yaşamla ilgili bakış açıları, öğrenme ortamlarını tasarlama, eğitim programları, gerçek dünya sorunlarını çözme ve 21. yy becerilerini bütünleştirme gibi eğitim-öğretim alanında önem arz eden konu başlıkları işlenmektedir. Gelecek Nesil Öğretmen Eğitimi sonrasında kursiyerler teknolojiyi etkin öğrenme ve öğretme aracı olarak kullanabilecek, 21. yy becerilerinin gelişmiş olduğunu fark edecek, öğrenmeyi ve öğrenme ortamlarını daha etkin ve motive edici hale getirebilecekler.

21. YY Becerileri eğitimi olarak da adlandırabileceğimiz bu kurs; tüm branşlardaki öğretmenlerin, eğitim fakültesi öğrencilerinin ve yeni mezun aday öğretmenlerin katılımına uygundur.

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

21.YY Becerileri Eğitimi’nin öğretmen ve öğretmen adaylarına sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Öğretmenlerin profesyonel gelişimlerine katkıda bulunur,
  • Öğretmenlerin sınıf ortamındaki öğrenme motivasyonunu arttırmalarına yardımcı olur,
  • Öğretmenlerin 21.yy becerilerini tanımalarına ve uygulama alanları konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlar,
  • Öğretmenlerin, öğrenme etkinliklerini ve projelerini öğrencilerin 21.yy becerilerini geliştirecek şekilde tasarlamalarına yardımcı olur,
  • Öğretmenlerin 21.yy becerilerini eğitim modellerine nasıl entegre edebilecekleri konusunda yol gösterir.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.

Eğitim Süreci


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera