NEDEN KATILMALISINIZ?

  • Kaliteli, güvenilir ve tanınırlığı yüksek üniversite katılım belgenizi CV'nize altın harflerle yazdırın.
  • İş fırsatlarını yakalamada ve mülakatlarda herkesten bir adım önde olun.
  • İşinizde yükselin ve kariyerinizde gelişim fırsatlarını kaçırmayın.

Üniversite Onaylı Sertifika

Zaman yönetimi, günümüzde verimli çalışma gerekliliği her meslekten insanın öncelikli konusu haline gelmiştir. Özellikle yoğun bir iş temposunda çalışan kişiler, belirli bir zaman içerisinde ya aynı işi daha kısa sürede tamamlamak ya da daha fazla iş yapmak zorunda kalmaktadır. Etkili Zaman Yönetimi Eğitimi ile zamanınızı akıllıca planlayabilir ve kullanabilirsiniz. Bu eğitim; geri alınamayan zamanın verimli ve etkin bir şekilde kullanılmasını amaçlamaktadır. Zaman yönetimi eğitimi çerçevesinde, katılımcılar zaman yönetmeyi tüm boyutlarıyla birlikte kavrarken mutluluk ve başarıyı iş hayatı haricinde normal yaşantılarına da taşıyabilecekler.

 Etkili zaman yönetimi; zamanın önemini ve zaman yönetiminin aşamalarını kapsamaktadır. Bu nedenle zamanın nasıl kullanılması gerekliliğini bilmek, keşfetmek isteyen herkes bu kursa katılabilir. Bilakis yoğun işe temposunda çalışan, bu yoğunluktan dolayı kendini huzursuz veya mutsuz hisseden, mesai saatinin kendisine yeterli gelmediğini düşünen bireyler ile iş hayatına atılmak üzere olan son sınıf öğrenciler ve yeni mezunlar zaman yönetimi eğitim içeriğinden faydalanabilirler. Öğrenilmesi gereken tüm teknikler, detaylıca katılımcıya aktarılmakta ve karşılaşılan problemlerin nasıl üstesinden gelineceği anlatılmaktadır.

Zaman yönetimi eğitimi içeriği; zaman yönetiminin aşamaları, kullanılabilecek zaman çeşitleri, gecikmelerle mücadele, zaman tuzakları ve kaybettiriciler, planlamanın önemi, zamanın doğru kullanılmasında hedefleri belirlemek ve engelleri saptamak gibi konulardan oluşmaktadır. Bu eğitim sonrasında kendinizde fark edeceğiniz başlıca özellikler ise daha organize, daha motive, detayda boğulmayan ve daha az yoğunluk içerisinde daha üretken!

BU EĞİTİM KATILIMCILARA NE SAĞLAR?

Eğitimin sağladığı kazanımlar aşağıda sunulmuştur:

  • Zaman Yönetimi eğitiminde; yoğun iş temposunda zamanı doğru ve etkin yönetmeyi öğrenmiş olacaksınız.
  • Meşgul olmak ve üretken olmak arasındaki farkı öğrenmiş olacaksınız.
  • Verimli planlamanın yapılacağını ve zamanı bölen unsurlarla nasıl baş edileceğini öğreneceksiniz.
  • İş hayatınızla ilgili hangi unsurları doğru ve etkin yönetmeniz gerektiğine karar verebileceksiniz.
  • Zaman kavramını iş hayatında doğru kullanarak, kariyerinize pozitif yönde katkı sağlamış olacaksınız.
  • Zamanı yönetirken nerelerde zorlandığınızı ve daha doğru yönetebilme ipuçlarını öğreneceksiniz.
  • Zaman Yönetimi eğitimini günlük yaşamınıza yansıttığınızda; detaylarda boğulmayan, daha üretken ve motive bir şekilde çalışmaya başladığınızı gözlemleyebilirsiniz.
Uzaktan Eğitim Sertifika

Tamamı Çevrimiçi : Tüm müfredat, uzaktan eğitim (online eğitim) formatında hazırlanmıştır. Eğitim ve sınav için üniversiteye gitmenize gerek kalmaz.

Müfredat Farkı Yok : Sınıf içi eğitim yerine, etkileşimli videoları izleyerek aynı eğitim içeriğini daha uygun fiyata, daha kısa sürede alabilirsiniz.

Adrese Teslim : Sertifikanız üniversite tarafından adresinize kargolanır. Sertifikalar ıslak imzalı ve üniversiteden doğrulanabilir.


© Copyright 2012-2017 Campusera | Her hakkı saklıdır.
Powered by Campusera